Znajdź autobus z Radom do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,13zł
Czas podróży 4 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 04:35
Ostatni odjazd: 22:55
Odległość 122km

Znajdź swój autobus z Radom do Łódź na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Radom do Łódź z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Radom do Łódź?

Bilety autobusowe z Radom do Łódź kosztują średnio 9,74 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Radom do Łódź za jedyne 7,28 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Łódź?

Autobusy z Radom do Łódź wyjeżdżają ze stacji Radom Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna and Dworzec Autobusowy - Smugowa.

Cena biletu Radom - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
15 zł12 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
34 zł43 zł29 zł Więcej 23 zł Więcej 29 zł

Autobusy z Radom do Łódź


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Radom do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Radom do Łódź, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Podróż autobusem do Radom z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Radom do Łódź dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Radom do Łódź, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Radom - Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Radom o 04:10, a ostatni o 22:10. Podróż trwa średnio 4 hours and 34 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 48 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Radom - Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus and BP Tour, oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.