Autobus Tarnów - Kraków ceny od 23,23 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

30,50 zł
Więcej
Więcej

Tarnów do Kraków przez autobus

Podróż z Tarnów do Kraków przez autobus wynosi 75,29 km i zajmuje 1 godz. i 30 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:20, a ostatnim o 22:30. Możliwe jest podróżowanie z Tarnów do Kraków przez autobus za jedyne 23,23 zł lub aż 41,48 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 23,23 zł.

Najniższa cena23,23 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 30 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena23,23 zł
Wyzsza cena41,48 zł
Pierwszy wyjazd00:20
Ostatni wyjazd22:30
Dystans75,29 km
OdjazdTarnów
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Tarnów do Kraków

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Autobusem z Tarnów do Kraków: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Tarnów do Kraków w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Tarnów do Kraków?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 31,33 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 23,23 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Tarnów do Kraków?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Tarnów do Kraków.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Tarnów do Kraków?

Podróż autobusem z Tarnów do Kraków trwa 1 godz. i 30 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Tarnów o FSTD, a ostatni o 22:30. Pierwszy autobus odjeżdża z Tarnów o 00:20, a ostatni o 22:30. Podróż trwa średnio 1 godz. i 30 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 godz. i 15 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Tarnów do Kraków, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Tarnow, Tarnów,Tarnow,Tarnów, aleja Jana Pawła II (Stacja Paliw "GROSAR"),Tarnów, ul. Mostowa 14 oraz Krakow Straszewskiego,Kraków Airport,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow,Kraków, Rondo Matecznego.

Podróż autobusem do Tarnów z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Tarnów do Kraków dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Kraków z Tarnów dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Tarnów do Kraków dostępnych jest 4 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Tarnów do Kraków

Tanie bilety autobus od Tarnów do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Tarnów do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Tarnów do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Tarnów do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Tarnów do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 18,72 zł do 33,90 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 45% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Tarnów do Kraków

Najtańsze bilety autobusowe Tarnów - Kraków można znaleźć już za 22,67 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 25,38 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 27,52 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kraków

Podróżując autobusem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Tarnów do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Tarnów do Kraków przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Tarnów do Kraków Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
5.27kg
Autobus
5.65kg
Lot
15.06kg
Samochód
12.05kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Tarnów do Kraków?
Bilet autobus z Tarnów do Kraków to 31,33 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 23,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Tarnów do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Tarnów do Kraków, to 23,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Tarnów a Kraków przez autobus?
Tarnów do Kraków to 75,29 km.
Jak długo trwa autobus między Tarnów a Kraków?
Tarnów do Kraków to średnio 1 godz. i 30 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 15 min.
Jakie firmy działają od Tarnów do Kraków?
Tarnów do Kraków jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Tarnów na Kraków?
Tarnów do Kraków ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Tarnów do Kraków?
Najwcześniejszy autobus od Tarnów do Kraków rozpoczyna się pod adresem 00:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Tarnów do Kraków?
Najnowszy autobus od Tarnów do Kraków odchodzi o 22:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Tarnów do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 23,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Tarnów do Kraków?
Istnieje średnio 4 z Tarnów, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Tarnów a Kraków przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Tarnów a Kraków to 1 godz. i 15 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Tarnów do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Tarnów a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Tarnów do Kraków przez autobus?
Podróż autobus z Tarnów do Kraków generuje 5.65kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Tarnów

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Tarnów

Trasy międzynarodowe z Tarnów i okolic

Inne miejsca docelowe z Tarnów

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy