• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Tarnów do Kraków Starting from 9,02 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kraków

Autobusem z Tarnów do Kraków: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Tarnów do Kraków z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Tarnów do Kraków?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 18,46 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 9,02 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Tarnów do Kraków?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również VOYAGER TRANSPORT, Flixbus, Woś Przewozy and TravelPL, oferujący przejazdy do Kraków.

Tarnów do Kraków przez autobus

Najlepsza cena 11,29 zł
Czas podróży 1 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 06:15
Ostatni odjazd 13:25
Odległość 75 km

Cena biletu Tarnów - Kraków dla każdego dnia

 
Dzisiaj
16 zł
11,29 zł
9,07 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 4 dni
16 zł
11,29 zł
9,07 zł
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
3
Przewoźnicy
4
Cena minimalna
9,02 zł
Cena maksymalna
48,15 zł

Tarnów - Kraków

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

17 zł

Data
Wtorek 2 Listopad 2021
POLREGIO-logo
Tarnow Train Station - Kraków Train Station
17:16 - 18:46
POLREGIO
1h 30min
CO2: 2.71kg
Przez Autobus

11,29 zł

Data
Wtorek 2 Listopad 2021
FlixBus-logo
Tarnów, Do Huty 04 P&R - Kraków MDA
08:30 - 09:50
FlixBus
1h 20min
CO2: 2.41kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 1 h 20 min
Tarnów, Do Huty 04 P&R - Kraków MDA
08:30 - 09:50
11,29 zł
TravelPL-logo
TravelPL
Czas podróży: 1 h 40 min
Tarnow Tarnów, Do Huty 04 P&R - Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:25 - 15:05
20,80 zł

Kiedy odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus do Kraków odjeżdża o 06:15, a ostatni o 13:25. Podróż trwa 1 h 24 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 15 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Tarnów do Kraków wyjeżdżają ze stacji Dworzec Autobusowy Tarnow, Dworzec Kolejowy - Plac Dworcowy, D.A., D.A., St. 5, Tarnow Bus Station, Ul. Dworcowa 1, Tarnow Tarnów, Błonie 04, Tarnow Blonie 04 (leaving Niepodleglosci ring road and heading to Blonie), Al. Jana Pawla, Tarnow Tarnów, ul.Kochanowskiego, Tarnow Bus stop (parking), Do Huty street 04 and Tarnów, Do Huty 04 P&R i przyjeżdżają na stację Dworzec Autobusowy MDA stan. G14-G17, Główny, Dworzec M.D.A., Krakow Krakow bus station, Bosacka St 18, Dworzec M.D.A. St. 5, MDA 'Kraków', ul. Bosacka 18, Krakow Kraków, MDA, Krakow Bus stop, ul. Wita Stwosza, Cracovia (MDA) and Kraków MDA.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Tarnów do Kraków, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kraków z Tarnów?

Na trasie z Tarnów do Kraków dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kraków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Tarnów do Kraków, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.