Pociąg Tarnów - Kraków ceny od 41,90 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
41,90 zł

Tarnów do Kraków przez pociąg

Podróż z Tarnów do Kraków przez pociąg wynosi 75,29 km i zajmuje 1 godz. i 19 min. Dziennie odbywa się 29 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:36, a ostatnim o 22:24. Możliwe jest podróżowanie z Tarnów do Kraków przez pociąg za jedyne 41,90 zł lub aż 717,02 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 41,90 zł.

Najniższa cena41,90 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 19 min
Połączenie dziennie29
Najniższa cena41,90 zł
Wyzsza cena717,02 zł
Pierwszy wyjazd05:36
Ostatni wyjazd22:24
Dystans75,29 km
OdjazdTarnów
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Tarnów do Kraków

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Tarnów do Kraków na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Tarnów do Kraków w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Tarnów do Kraków?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Tarnów do Kraków za jedyne 41,90 zł, podczas gdy średnia cena to 69,51 zł.

Pociągi z Tarnów do Kraków: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Tarnów - Kraków.

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Przejazd między Tarnów a Kraków zajmuje 1 godz. i 19 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:36, a ostatni o 22:24. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 0 godz. i 43 min, ale średnio zabiera to 1 godz. i 19 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Tarnów do Kraków?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Tarnow,Tarnow, Tarnów,Tarnów, aleja Jana Pawła II (Stacja Paliw "GROSAR"),Tarnów, ul. Mostowa 14 i przyjeżdżają na stację Kraków Airport,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow Straszewskiego.

Ile połączeń z Tarnów do Kraków jest każdego dnia?

Dostępnych jest 29 połączeń kolejowych do Kraków z Tarnów. Zauważ, że wśrod nich jest 28 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Tarnów do Kraków jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Tarnów do Kraków, dostepnych jest 29 połączeń. Zauważ, że wszystkie 28 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Tarnów do Kraków

Tanie bilety pociąg od Tarnów do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Tarnów do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Tarnów do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Tarnów do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Tarnów do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kraków

Podróżując pociągiem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Tarnów do Kraków

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Tarnów do Kraków.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie POLREGIO, PKP and LOT od Tarnów do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Tarnów do Kraków przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check cross
bicycle Rower check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Tarnów do Kraków Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
5.27kg
Autobus
5.65kg
Lot
15.06kg
Samochód
12.05kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Tarnów do Kraków? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Tarnów a Kraków wynoszą 5.27kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Tarnów a Kraków? Podróżując pociągiem między Tarnów a Kraków, zaoszczędzisz 9.79kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.38kg w porównaniu z autobusem i 6.78kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Tarnów do Kraków?
Bilet pociąg z Tarnów do Kraków to 69,51 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 41,90 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Tarnów do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Tarnów do Kraków, to 41,90 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Tarnów a Kraków przez pociąg?
Tarnów do Kraków to 75,29 km.
Jak długo trwa pociąg między Tarnów a Kraków?
Tarnów do Kraków to średnio 1 godz. i 19 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Tarnów do Kraków?
Tarnów do Kraków jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Tarnów na Kraków?
Tarnów do Kraków ma średnio 29 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Tarnów do Kraków?
Najwcześniejszy pociąg od Tarnów do Kraków rozpoczyna się pod adresem 05:36. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Tarnów do Kraków?
Najnowszy pociąg od Tarnów do Kraków odchodzi o 22:24. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Tarnów do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 41,90 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Tarnów do Kraków?
Istnieje średnio 28 z Tarnów, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Tarnów a Kraków przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Tarnów a Kraków to 0 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Tarnów do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Tarnów a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Tarnów do Kraków przez pociąg?
Podróż pociąg z Tarnów do Kraków generuje 5.27kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Tarnów

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Tarnów

Trasy międzynarodowe z Tarnów i okolic

Inne miejsca docelowe z Tarnów

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy