Autobus Wrocław - Toruń ceny od 58,11 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
58,11 zł

Wrocław do Toruń przez autobus

Podróż z Wrocław do Toruń przez autobus wynosi 238,43 km i zajmuje 8 godz. i 46 min. Dziennie odbywa się 16 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:25, a ostatnim o 22:25. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Toruń przez autobus za jedyne 58,11 zł lub aż 249,10 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 58,11 zł.

Najniższa cena58,11 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 46 min
Połączenie dziennie16
Najniższa cena58,11 zł
Wyzsza cena249,10 zł
Pierwszy wyjazd00:25
Ostatni wyjazd22:25
Dystans238,43 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdToruń
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Wrocław do Torun

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Wrocław do Toruń

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Wrocław do Toruń z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Wrocław do Toruń?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 101,64 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 58,11 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Wrocław - Toruń?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Wrocław do Toruń.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Wrocław do Toruń?

Podróż autobusem z Wrocław do Toruń trwa 8 godz. i 46 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 22:25. Pierwszy autobus odjeżdża z Wrocław o 00:25, a ostatni o 22:25. Podróż trwa średnio 8 godz. i 46 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 godz. i 35 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Wrocław - Toruń wyjeżdżają ze stacji Wrocław, Port Lotniczy,Wrocław Mikołajów,Wroclaw Central Station,Wroclaw Gal. Dominikanska i przyjeżdżają na stację Torun (Thorn), Busbhf.,Toruń Główny,Toruń Miasto.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Toruń z Wrocław?

Dostępnych jest 16 połączeń autobusowych na trasie z Wrocław do Toruń. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 16, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Toruń z Wrocław dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Torun

Tanie bilety autobus od Wrocław do Toruń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Toruń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Toruń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Toruń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Torun

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 58,11 zł do 90,37 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 36% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Wrocław do Toruń

Najtańsze bilety autobusowe Wrocław - Toruń można znaleźć już za 63,04 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 71,74 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 79,29 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Toruń

Podróżując autobusem do Toruń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Wrocław do Toruń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Toruń przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Wrocław do Toruń Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
16.69kg
Autobus
17.88kg
Lot
47.69kg
Samochód
38.15kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Wrocław do Toruń?
Bilet autobus z Wrocław do Toruń to 101,64 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 58,11 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Toruń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Toruń, to 58,11 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Toruń przez autobus?
Wrocław do Toruń to 238,43 km.
Jak długo trwa autobus między Wrocław a Toruń?
Wrocław do Toruń to średnio 8 godz. i 46 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Toruń?
Wrocław do Toruń jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Wrocław na Toruń?
Wrocław do Toruń ma średnio 16 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Wrocław do Toruń?
Najwcześniejszy autobus od Wrocław do Toruń rozpoczyna się pod adresem 00:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Wrocław do Toruń?
Najnowszy autobus od Wrocław do Toruń odchodzi o 22:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Toruń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 58,11 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Toruń przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Wrocław a Toruń to 6 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Wrocław do Toruń?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Wrocław a Toruń.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Toruń przez autobus?
Podróż autobus z Wrocław do Toruń generuje 17.88kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Toruń

Powiązane trasy

Inne popularne trasy