Znajdź autobus z Łódź do Toruń

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,58zł
Czas podróży 2 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 152km

Autobusem z Łódź do Toruń: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Toruń. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Toruń?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Toruń za jedyne 7,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 8,14 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Toruń?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, D.A. Ul. Fabryczna, Lodz - Fabryczna and Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska i przyjeżdżają na stację Toruń, D.A, Generała Jana Henryka Dąbrowskiego and Toruń Miasto.

Cena biletu Łódź - Toruń dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
14 zł20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
35 zł19 zł Więcej 19 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Toruń


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Toruń, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Toruń z Łódź?

Na trasie z Łódź do Toruń, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Łódź do Toruń dostępnych jest 8 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Toruń?

Pierwszy autobus do Toruń odjeżdża o 01:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa 2 hours and 40 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 25 minutes.

Przejazd autobusowy z Łódź do Toruń: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, LIDER, Lider and AD Eurotrans, Plominski, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Toruń.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.