Znajdź autobus z Łódź do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Toruń

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 17,19 zł
Czas podróży 2 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 23:55
Ostatni odjazd 16:05
Odległość 152 km

Autobusem z Łódź do Toruń: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Toruń. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Toruń?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Toruń za jedyne 17,19 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 38,14 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 53 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 22,67 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Toruń

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Toruń?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 23:55, a ostatni o 16:05. Podróż trwa średnio 2 h 26 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 25 min.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Toruń, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Toruń z Łódź?

Na trasie z Łódź do Toruń dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Toruń w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Toruń dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.