Znajdź autobus z Zabrze do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,12 zł
Czas podróży 7 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 20:50
Ostatni odjazd 05:05
Odległość 143 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Zabrze do Kielce

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Zabrze do Kielce w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Zabrze do Kielce?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Zabrze do Kielce za jedyne 27,12 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 33,65 zł.

Autobusy z Zabrze do Kielce

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Zabrze do Kielce?

Podróż z Zabrze do Kielce zajmuje około 7 h 23 min, lub nawet :5 h 50 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Zabrze o 20:50, a ostatni o 05:05.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Zabrze do Kielce może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kielce z Zabrze?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Zabrze do Kielce. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Zabrze a Kielce. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.