Znajdź autobus z Zgierz do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 04:20
Ostatni odjazd: 21:00
Odległość 12km

Znajdź swój autobus z Zgierz do Łódź na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Zgierz do Łódź.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Zgierz do Łódź?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 2,99 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 2,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Zgierz do Łódź?

Autobusy z Zgierz wyjeżdżają ze stacji Zgierz, Łąkowa i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna.

Autobusy z Zgierz do Łódź


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jako że podróż z Zgierz do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Zgierz?

Na trasie z Zgierz do Łódź, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Zgierz do Łódź, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Zgierz do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Zgierz o 04:01, a ostatni o 21:01. Podróż trwa średnio 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 27 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Zgierz - Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.