Wyszukaj połączenie kolejowe z Brzesko do Starachowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 89 zł
Czas podróży 10 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 07:51
Ostatni odjazd 13:51
Odległość 123 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Brzesko do Starachowice

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Brzesko do Starachowice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Brzesko do Starachowice?

Bilety na pociąg z Brzesko do Starachowice kosztują średnio 89,84 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 89 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Brzesko do Starachowice?

Na trasie z Brzesko do Starachowice jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług PKP, świadczącego usługi na trasie Brzesko - Starachowice.

Pociągi z Brzesko do Starachowice

O której odjeżdżają pociągi do Starachowice i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Starachowice w 6 h 49 min, ale średnio zabiera to 10 h 48 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Starachowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Starachowice odjeżdzają z Brzesko - Okocim i przyjeżdżają na stację Starachowice-Wschodnie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Starachowice z Brzesko?

Jeśli chcesz pojechać do Starachowice z Brzesko pociągiem, dziennie dostępnych jest 1 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Brzesko do Starachowice, każdego dnia dostępnych jest 1 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.