Wyszukaj połączenie kolejowe z Międzyrzecz do Kołobrzeg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 95,23 zł
Czas podróży 16 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 07:39
Ostatni odjazd 16:52
Odległość 192 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Międzyrzecz do Kołobrzeg

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Międzyrzecz do Kołobrzeg?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Międzyrzecz do Kołobrzeg za jedyne 95,23 zł, podczas gdy średnia cena to 99,77 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Międzyrzecz do Kołobrzeg?

Jednym z naszych partnerów jest PKP, oferujący połączenia między Międzyrzecz a Kołobrzeg.

Pociągi z Międzyrzecz do Kołobrzeg

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Międzyrzecz do Kołobrzeg?

Podróż pociągiem do Kołobrzeg zabiera średnio 16 h 37 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 15 h 36 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 07:39, a ostatni wyjeżdża z Międzyrzecz o 16:52.

Jakie stacje obsługują trasę Międzyrzecz - Kołobrzeg?

Pociągi do Kołobrzeg odjeżdzają z Międzyrzecz Train Station i przyjeżdżają na stację Kolobrzeg Train Station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Międzyrzecz do Kołobrzeg jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Kołobrzeg z Międzyrzecz pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Kołobrzeg z Międzyrzecz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 2 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 2 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.