Wyszukaj połączenie kolejowe z Jędrzejów do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 104,30 zł
Czas podróży 9 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 07:33
Ostatni odjazd 21:22
Odległość 289 km

Tanie bilety na pociąg z Jędrzejów do Toruń na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Toruń. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Jędrzejów do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Jędrzejów do Toruń?

Bilety na pociąg z Jędrzejów do Toruń kosztują średnio 122,17 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 104,30 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Jędrzejów do Toruń?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Jędrzejów a Toruń oferowane przez PKP.

Pociągi z Jędrzejów do Toruń

O której odjeżdżają pociągi do Toruń i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 9 h 12 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 7 h 6 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Jędrzejów o 07:33, a ostatni o 21:22.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Jędrzejów do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Jędrzejów ze stacji Jędrzejów Train Station i przyjeżdźają na stację Toruń Główny.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Jędrzejów?

Jeśli chcesz pojechać do Toruń z Jędrzejów pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Jędrzejów do Toruń, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.