• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Jędrzejów do Toruń Starting from 104 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Toruń

Tanie bilety na pociąg z Jędrzejów do Toruń na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Toruń. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Jędrzejów do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Jędrzejów do Toruń?

Bilety na pociąg z Jędrzejów do Toruń kosztują średnio 118,23 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 104 zł.



Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Jędrzejów do Toruń?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Jędrzejów a Toruń oferowane przez PKP.

Jędrzejów do Toruń przez pociąg

Najlepsza cena 104 zł
Czas podróży 12 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 07:26
Ostatni odjazd 21:59
Odległość 289 km

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
4
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
104 zł
Cena maksymalna
147 zł

Jędrzejów - Toruń

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

106 zł

Data
Środa 29 Wrzesień 2021
PKP-logo
Jędrzejów Train Station - Toruń Train Station
06:46 - 15:33
PKP
8h 47min
Przesiadki
CO2: 10.4kg
Najtaniej
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 8 h 47 min
Jędrzejów Train Station - Toruń Główny
06:46 - 15:33
106 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 9 h 23 min
Jędrzejów Train Station - Toruń Główny
10:53 - 20:16
117 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 10 h 49 min
Jędrzejów Train Station - Toruń Główny
21:59 - 08:48
128 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Jędrzejów do Toruń?

Średnia długość podróży to 12 h 48 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 7 h 6 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Jędrzejów o 07:26, a ostatni o 21:59.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Jędrzejów do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Jędrzejów ze stacji Jędrzejów Train Station i przyjeżdźają na stację Toruń Główny.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Jędrzejów do Toruń jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Toruń z Jędrzejów pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Jędrzejów do Toruń, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.