Wyszukaj połączenie kolejowe z Elbląg do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 28
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 21:03
Odległość 137km

Najtańsze bilety na pociąg z Elbląg do Toruń na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Elbląg do Toruń w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Elbląg do Toruń?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Elbląg a Toruń oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Elbląg do Toruń?

Pociągi z Elbląg do Toruń


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Elbląg do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Elbląg ze stacji Elbląg i przyjeżdźają na stację Toruń Główny or Toruń Miasto.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Elbląg?

Jeśli chcesz pojechać do Toruń z Elbląg pociągiem, dziennie dostępnych jest 28 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Elbląg do Toruń, każdego dnia dostępnych jest 28 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 28 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Elbląg do Toruń?

Pierwszy pociąg do Toruń odjeżdzą o 05:05, a ostatni o 21:05. Podróż trwa średnio 3 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Toruń w ciagu 3 hours and 12 minutes.