Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Toruń

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 86
Pierwszy odjazd: 00:31
Ostatni odjazd: 23:40
Odległość 152km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Toruń

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Łódź do Toruń: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Toruń pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Toruń?

Cena biletu Łódź - Toruń dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 19 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 19 zł
Więcej 34 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 30 zł

Pociągi z Łódź do Toruń


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Łódź Żabieniec or Łódź Kaliska i przyjeżdżają na stację Toruń Czerniewice, Toruń Miasto, Toruń Kluczyki or Toruń Wschodni.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Łódź?

Dostępnych jest 60 połączeń kolejowych do Toruń z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 59 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 60 połączeń kolejowych z Łódź do Toruń. Zauważ, że wśród nich jest 59 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Toruń?

Pierwszy pociąg do Toruń odjeżdzą o 05:03, a ostatni o 23:03. Podróż trwa średnio 6 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Toruń w ciagu 4 hours and 9 minutes.