Pociąg Łódź - Toruń ceny od 44,05 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Toruń przez pociąg

Podróż z Łódź do Toruń przez pociąg wynosi 152,55 km i zajmuje 2 godz. i 43 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:55, a ostatnim o 19:14. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Toruń przez pociąg za jedyne 44,05 zł lub aż 88,46 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 44,05 zł.

Najniższa cena44,05 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 43 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena44,05 zł
Wyzsza cena88,46 zł
Pierwszy wyjazd05:55
Ostatni wyjazd19:14
Dystans152,55 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdToruń
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Torun

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Toruń na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Toruń?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Toruń to 75,43 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Toruń kosztują około 44,05 zł.

Pociągi z Łódź do Toruń: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Toruń pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Toruń?

Dotarcie do Toruń zajmie Ci 2 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 05:55, a ostatni o 19:14'. Średnia długość podróży to 2 godz. i 43 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 2 godz. i 19 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 05:55, a ostatni o 19:14.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Toruń i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Toruń z Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna, który przyjeżdża na stację Toruń Główny,Torun (Thorn), Busbhf.,Toruń Miasto.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Toruń z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Toruń z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 5 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Toruń z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 6 połączeń kolejowych na trasie do Toruń z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Torun

Tanie bilety pociąg od Łódź do Toruń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Toruń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Toruń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Toruń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Torun

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 71,84 zł do 226,19 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 68% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Toruń

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Toruń można znaleźć już za 61,79 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 80,36 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 130,74 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Toruń

Podróżując pociągiem do Toruń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Łódź do Toruń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Toruń przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Toruń Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
10.68kg
Autobus
11.44kg
Lot
30.51kg
Samochód
24.41kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Toruń? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Toruń wynoszą 10.68kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Toruń? Podróżując pociągiem między Łódź a Toruń, zaoszczędzisz 19.83kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.76kg w porównaniu z autobusem i 13.73kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Toruń?
Bilet pociąg z Łódź do Toruń to 75,43 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 44,05 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Toruń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Toruń, to 44,05 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Toruń przez pociąg?
Łódź do Toruń to 152,55 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Toruń?
Łódź do Toruń to średnio 2 godz. i 43 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 19 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Toruń?
Łódź do Toruń jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Toruń?
Łódź do Toruń ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Toruń?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Toruń rozpoczyna się pod adresem 05:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Toruń?
Najnowszy pociąg od Łódź do Toruń odchodzi o 19:14. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Toruń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 44,05 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Toruń?
Istnieje średnio 5 z Łódź, aby przejść do Toruń.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Toruń przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Toruń to 2 godz. i 19 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Toruń?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Toruń.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Toruń przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Toruń generuje 10.68kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Toruń

Powiązane trasy

Inne popularne trasy