Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Toruń

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 53 zł
Czas podróży 2 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:14
Ostatni odjazd 16:19
Odległość 152 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Toruń

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Toruń?

Bilety na pociąg z Łódź do Toruń kosztują średnio 55,83 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 36,06 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Toruń?

Aby dostać się do Toruń pociągiem, możesz polegać na Rozklad, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 53 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 22,67 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Toruń

Ile zajmuje podróż z Łódź do Toruń i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 2 h 52 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 2 h 31 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 16:45, a ostatni o 16:19.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Toruń?

Możesz pojechać pociągiem do Toruń z Łódź - Kaliska and Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Toruń Train Station and Toruń Główny.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Toruń z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Toruń z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Toruń, dostepnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.