Wyszukaj połączenie kolejowe z Kielce do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 06:29
Ostatni odjazd: 19:23
Odległość 124km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kielce do Rudnik nad Sanem na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KielceX do Rudnik nad Sanem. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Kielce do Rudnik nad Sanem: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Kielce - Rudnik nad Sanem.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kielce do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Kielce do Rudnik nad Sanem


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Kielce ze stacji Kielce Piaski or Kielce Białogon i przyjeżdźają na stację Rudnik N. Sanem.

Ile połączeń z Kielce do Rudnik nad Sanem jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Kielce pociągiem, dziennie dostępnych jest 21 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Rudnik nad Sanem z Kielce, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 21 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kielce do Rudnik nad Sanem?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rudnik nad Sanem w 5 hours and 7 minutes, ale średnio zabiera to 8 hours and 35 minutes.