Pociąg Kielce - Radom ceny od 921,70 zł

Rozpocząć z
921,70 zł

Kielce do Radom przez pociąg

Podróż z Kielce do Radom przez pociąg wynosi 69,48 km i zajmuje 46 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:44, a ostatnim o 15:13. Możliwe jest podróżowanie z Kielce do Radom przez pociąg za jedyne 921,70 zł lub aż 2203,41 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 921,70 zł.

Najniższa cena921,70 zł
Czas trwania podróży46 godz. i 31 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena921,70 zł
Wyzsza cena2203,41 zł
Pierwszy wyjazd07:44
Ostatni wyjazd15:13
Dystans69,48 km
OdjazdKielce
PrzyjazdRadom
PrzewoźnicySmartwings Poland, PKPWięcej

Pociąg Bilety od Kielce do Radom

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Kielce do Radom na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kielce do Radom w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kielce do Radom?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Kielce do Radom za 921,70 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Radom kosztują około 1562,55 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Kielce do Radom?

Aby dostać się do Radom pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Radom?

Dotarcie do Radom zajmie Ci 46 godz. i 31 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Kielce o 07:44, a ostatni o 15:13'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Radom w 38 godz. i 16 min, ale średnio zabiera to 46 godz. i 31 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kielce - Radom?

Pociągi do Radom mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Radom z Kielce: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 1 połączeń kolejowych do Radom z Kielce. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Radom na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Radom z Kielce? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kielce do Radom

Tanie bilety pociąg od Kielce do Radom
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kielce do Radom.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kielce do Radom, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kielce do Radom.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kielce do Radom

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Radom

Podróżując pociągiem do Radom, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Kielce do Radom

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Kielce do Radom.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and LOT od Kielce do Radom
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kielce do Radom przez train.
Udogodnienia PKP LOT
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check cross

Kielce do Radom Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
4.86kg
Autobus
5.21kg
Lot
13.9kg
Samochód
11.12kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kielce do Radom? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kielce a Radom wynoszą 4.86kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kielce a Radom? Podróżując pociągiem między Kielce a Radom, zaoszczędzisz 9.04kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.35kg w porównaniu z autobusem i 6.26kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kielce do Radom?
Bilet pociąg z Kielce do Radom to 1562,55 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 921,70 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kielce do Radom?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kielce do Radom, to 921,70 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kielce a Radom przez pociąg?
Kielce do Radom to 69,48 km.
Jak długo trwa pociąg między Kielce a Radom?
Kielce do Radom to średnio 46 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 38 godz. i 16 min.
Jakie firmy działają od Kielce do Radom?
Kielce do Radom jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Smartwings Poland, PKP, easyJet UK, LOT and Nouvel Air Tunisie świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kielce na Radom?
Kielce do Radom ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kielce do Radom?
Najwcześniejszy pociąg od Kielce do Radom rozpoczyna się pod adresem 07:44. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kielce do Radom?
Najnowszy pociąg od Kielce do Radom odchodzi o 15:13. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kielce do Radom?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 921,70 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Kielce do Radom?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Kielce, aby przejść do Radom. Możesz przejść z Kielce Przystanek Autobusowy, Kielce ul. Żytnia (Hala widowiskowo-sportowa), Kielce Railway Station and Kielce i możesz dotrzeć do Radom Warszawska / Rondo, Radom plac Kazimierza Wielkiego and Radom Bus Station.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kielce a Radom przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kielce a Radom to 38 godz. i 16 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kielce do Radom?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kielce a Radom.
Jakie są emisje CO2 dla Kielce do Radom przez pociąg?
Podróż pociąg z Kielce do Radom generuje 4.86kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kielce

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kielce

Trasy międzynarodowe z Kielce i okolic

Inne miejsca docelowe z Kielce

Główne połączenia kolejowe do Radom

Powiązane trasy

Inne popularne trasy