Pociąg Kołobrzeg - Białogard ceny od 33,15 zł

Rozpocząć z
33,15 zł

Kołobrzeg do Białogard przez pociąg

Podróż z Kołobrzeg do Białogard przez pociąg wynosi 32,38 km i zajmuje 0 godz. i 37 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:36, a ostatnim o 20:08. Możliwe jest podróżowanie z Kołobrzeg do Białogard przez pociąg za jedyne 33,15 zł lub aż 50,28 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 33,15 zł.

Najniższa cena33,15 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 37 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena33,15 zł
Wyzsza cena50,28 zł
Pierwszy wyjazd04:36
Ostatni wyjazd20:08
Dystans32,38 km
OdjazdKołobrzeg
PrzyjazdBiałogard
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Kołobrzeg do Bialogard

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kołobrzeg do Białogard na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kołobrzeg do Białogard w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kołobrzeg do Białogard?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kołobrzeg do Białogard za 33,15 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 41,81 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kołobrzeg do Białogard?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Kołobrzeg - Białogard.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kołobrzeg do Białogard?

Pierwszy pociąg do Białogard odjeżdża o 04:36, a ostatni o 20:08. Aby dostać się z Kołobrzeg do Białogard pociągiem, będziesz potrzebował 0 godz. i 37 min. Średnia długość podróży to 0 godz. i 37 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Białogard w ciągu 0 godz. i 29 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kołobrzeg o 04:36, a ostatni o 20:08.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Białogard i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Białogard z , który przyjeżdża na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Białogard z Kołobrzeg: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Białogard z Kołobrzeg pociągiem, dziennie dostępnych jest 8 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białogard na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Kołobrzeg do Białogard jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Kołobrzeg do Białogard, dostepnych jest 8 połączeń. Zauważ, że wszystkie 8 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kołobrzeg do Bialogard

Tanie bilety pociąg od Kołobrzeg do Białogard
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kołobrzeg do Białogard.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kołobrzeg do Białogard, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kołobrzeg do Białogard.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kołobrzeg do Bialogard

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kołobrzeg do Białogard

Najtańsze bilety kolejowe Kołobrzeg - Białogard można znaleźć już za 12,99 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 26,82 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 42,56 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białogard

Podróżując pociągiem do Białogard, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Kołobrzeg do Białogard

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Kołobrzeg do Białogard.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Kołobrzeg do Białogard
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kołobrzeg do Białogard przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Kołobrzeg do Białogard Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
2.27kg
Autobus
2.43kg
Lot
6.48kg
Samochód
5.18kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kołobrzeg do Białogard? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kołobrzeg a Białogard wynoszą 2.27kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kołobrzeg a Białogard? Podróżując pociągiem między Kołobrzeg a Białogard, zaoszczędzisz 4.21kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.16kg w porównaniu z autobusem i 2.91kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kołobrzeg do Białogard?
Bilet pociąg z Kołobrzeg do Białogard to 41,81 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 33,15 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kołobrzeg do Białogard?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kołobrzeg do Białogard, to 33,15 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kołobrzeg a Białogard przez pociąg?
Kołobrzeg do Białogard to 32,38 km.
Jak długo trwa pociąg między Kołobrzeg a Białogard?
Kołobrzeg do Białogard to średnio 0 godz. i 37 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 29 min.
Jakie firmy działają od Kołobrzeg do Białogard?
Kołobrzeg do Białogard jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kołobrzeg na Białogard?
Kołobrzeg do Białogard ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kołobrzeg do Białogard?
Najwcześniejszy pociąg od Kołobrzeg do Białogard rozpoczyna się pod adresem 04:36. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kołobrzeg do Białogard?
Najnowszy pociąg od Kołobrzeg do Białogard odchodzi o 20:08. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kołobrzeg do Białogard?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 33,15 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Kołobrzeg do Białogard?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Kołobrzeg, aby przejść do Białogard. Możesz przejść z Kolobrzeg i możesz dotrzeć do Białogard City Hall and Nosówko.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kołobrzeg do Białogard?
Istnieje średnio 8 z Kołobrzeg, aby przejść do Białogard.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kołobrzeg a Białogard przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kołobrzeg a Białogard to 0 godz. i 29 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kołobrzeg do Białogard?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kołobrzeg a Białogard.
Jakie są emisje CO2 dla Kołobrzeg do Białogard przez pociąg?
Podróż pociąg z Kołobrzeg do Białogard generuje 2.27kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kołobrzeg

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kołobrzeg

Trasy międzynarodowe z Kołobrzeg i okolic

Inne miejsca docelowe z Kołobrzeg

Główne połączenia kolejowe do Białogard

Powiązane trasy

Inne popularne trasy