Pociąg Kraków - Białogard ceny od 108,48 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Kraków do Białogard przez pociąg

Podróż z Kraków do Białogard przez pociąg wynosi 515,62 km i zajmuje 10 godz. i 22 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 22:06. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Białogard przez pociąg za jedyne 108,48 zł lub aż 296,96 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 108,48 zł.

Najniższa cena108,48 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 22 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena108,48 zł
Wyzsza cena296,96 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd22:06
Dystans515,62 km
OdjazdKraków
PrzyjazdBiałogard
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Kraków do Bialogard

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Białogard

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Białogard. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kraków do Białogard?

Średnia cena biletów kolejowych z Kraków do Białogard to 173,30 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Białogard kosztują około 108,48 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Kraków do Białogard?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Kraków - Białogard.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kraków do Białogard?

Przejazd między Kraków a Białogard zajmuje 10 godz. i 22 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:10, a ostatni o 22:06. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Białogard w 8 godz. i 14 min, ale średnio zabiera to 10 godz. i 22 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Białogard?

Pociągi do Białogard odjeżdzają z Kraków ze stacji Krakow Straszewskiego,Kraków Airport,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow,Kraków, Rondo Matecznego i przyjeżdźają na stację Nosówko,Białogard, Urząd Miasta.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Białogard z Kraków: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Białogard z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białogard na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Kraków do Białogard jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Bialogard

Tanie bilety pociąg od Kraków do Białogard
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Białogard.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Białogard, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Białogard.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Bialogard

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Białogard

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Białogard można znaleźć już za 110,25 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 161,89 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 215,76 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białogard

Podróżując pociągiem do Białogard, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Kraków do Białogard
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Białogard przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Kraków do Białogard Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
36.09kg
Autobus
38.67kg
Lot
103.12kg
Samochód
82.5kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Białogard? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Białogard wynoszą 36.09kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Białogard? Podróżując pociągiem między Kraków a Białogard, zaoszczędzisz 67.03kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.58kg w porównaniu z autobusem i 46.41kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Białogard?
Bilet pociąg z Kraków do Białogard to 173,30 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 108,48 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Białogard?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Białogard, to 108,48 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Białogard przez pociąg?
Kraków do Białogard to 515,62 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Białogard?
Kraków do Białogard to średnio 10 godz. i 22 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 14 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Białogard?
Kraków do Białogard jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Białogard?
Kraków do Białogard ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Białogard?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Białogard rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Białogard?
Najnowszy pociąg od Kraków do Białogard odchodzi o 22:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Białogard?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 108,48 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Białogard przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Białogard to 8 godz. i 14 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Białogard?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Białogard.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Białogard przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Białogard generuje 36.09kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Białogard

Powiązane trasy

Inne popularne trasy