Pociąg Wrocław - Białogard ceny od 127,81 zł

Rozpocząć z
127,81 zł

Wrocław do Białogard przez pociąg

Podróż z Wrocław do Białogard przez pociąg wynosi 331,24 km i zajmuje 7 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:55, a ostatnim o 23:57. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Białogard przez pociąg za jedyne 127,81 zł lub aż 162,82 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 127,81 zł.

Najniższa cena127,81 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 29 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena127,81 zł
Wyzsza cena162,82 zł
Pierwszy wyjazd02:55
Ostatni wyjazd23:57
Dystans331,24 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdBiałogard
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Wrocław do Bialogard

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Wrocław do Białogard

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Wrocław do Białogard w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Wrocław do Białogard?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Wrocław do Białogard za 127,81 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 131,76 zł.

Pociągi z Wrocław do Białogard: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Wrocław - Białogard.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Białogard?

Pierwszy pociąg do Białogard odjeżdża o 02:55, a ostatni o 23:57. Aby dostać się z Wrocław do Białogard pociągiem, będziesz potrzebował 7 godz. i 29 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Białogard w 5 godz. i 39 min, ale średnio zabiera to 7 godz. i 29 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Białogard i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Białogard odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Wrocław do Białogard jest każdego dnia?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Białogard z Wrocław. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Białogard na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Wrocław do Białogard jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Bialogard

Tanie bilety pociąg od Wrocław do Białogard
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Białogard.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Białogard, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Białogard.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Bialogard

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Wrocław do Białogard

Najtańsze bilety kolejowe Wrocław - Białogard można znaleźć już za 68,16 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 95,05 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 112,81 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białogard

Podróżując pociągiem do Białogard, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Wrocław do Białogard

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Wrocław do Białogard.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Wrocław do Białogard
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Białogard przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Wrocław do Białogard Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
23.19kg
Autobus
24.84kg
Lot
66.25kg
Samochód
53kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Wrocław do Białogard? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Wrocław a Białogard wynoszą 23.19kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Wrocław a Białogard? Podróżując pociągiem między Wrocław a Białogard, zaoszczędzisz 43.06kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.65kg w porównaniu z autobusem i 29.81kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Wrocław do Białogard?
Bilet pociąg z Wrocław do Białogard to 131,76 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 127,81 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Białogard?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Białogard, to 127,81 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Białogard przez pociąg?
Wrocław do Białogard to 331,24 km.
Jak długo trwa pociąg między Wrocław a Białogard?
Wrocław do Białogard to średnio 7 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 39 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Białogard?
Wrocław do Białogard jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Wrocław na Białogard?
Wrocław do Białogard ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Wrocław do Białogard?
Najwcześniejszy pociąg od Wrocław do Białogard rozpoczyna się pod adresem 02:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Wrocław do Białogard?
Najnowszy pociąg od Wrocław do Białogard odchodzi o 23:57. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Białogard?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 127,81 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Wrocław do Białogard?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Wrocław, aby przejść do Białogard. Możesz przejść z Wrocław Główny, Wroclaw Gal. Dominikanska, Wrocław Mikołajów and Wroclaw Airport i możesz dotrzeć do Nosówko and Białogard City Hall.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Białogard przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Wrocław a Białogard to 5 godz. i 39 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Wrocław do Białogard?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Wrocław a Białogard.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Białogard przez pociąg?
Podróż pociąg z Wrocław do Białogard generuje 23.19kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Białogard

Powiązane trasy

Inne popularne trasy