• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Białogard

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Białogard

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Szczecin do Białogard

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od SzczecinX do Białogard. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Szczecin do Białogard?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Szczecin do Białogard za 28,01 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 31,04 zł.

Pociągi z Szczecin do Białogard: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Białogard pociągiem, możesz polegać na PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 29 zł
Czas podróży 1 h 57 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd 04:36
Ostatni odjazd 20:59
Odległość 114 km

Cena biletu Szczecin - Białogard dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
29 zł
Więcej
Więcej
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 41 min
Szczecin Dąbie - Białogard Train Station
04:36 - 06:17
29 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 53 min
Szczecin Dąbie - Białogard Train Station
07:12 - 09:05
29 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 53 min
Szczecin Dąbie - Białogard Train Station
13:07 - 15:00
29 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 56 min
Szczecin Dąbie - Białogard Train Station
15:21 - 17:17
29 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 2 h 1 min
Szczecin Dąbie - Białogard Train Station
17:06 - 19:07
29 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 53 min
Szczecin Dąbie - Białogard Train Station
20:59 - 22:52
29 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 1 h 59 min
Szczecin Główny - Białogard Train Station
05:46 - 07:45
32 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Szczecin do Białogard?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Białogard w 1 h 41 min, ale średnio zabiera to 1 h 59 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Szczecin do Białogard?

Możesz pojechać pociągiem do Białogard z Szczecin Główny, Szczecin Dąbie and Szczecin - Port Centralny, który przyjeżdża na stację Białogard Train Station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białogard z Szczecin?

Dostępnych jest 12 połączeń kolejowych do Białogard z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 12 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli podróżujesz z Szczecin do Białogard, dostepnych jest 12 połączeń. Zauważ, że wszystkie 12 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Stacje odjazdów

Szczecin Główny
Szczecin Dąbie
Szczecin - Port Centralny

Docelowe stacje

Białogard Train Station
Logo