Pociąg Szczecin - Białogard ceny od 63,23 zł

Rozpocząć z
63,23 zł

Szczecin do Białogard przez pociąg

Podróż z Szczecin do Białogard przez pociąg wynosi 114,32 km i zajmuje 2 godz. i 1 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:38, a ostatnim o 20:33. Możliwe jest podróżowanie z Szczecin do Białogard przez pociąg za jedyne 63,23 zł lub aż 68,02 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 63,23 zł.

Najniższa cena63,23 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 1 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena63,23 zł
Wyzsza cena68,02 zł
Pierwszy wyjazd04:38
Ostatni wyjazd20:33
Dystans114,32 km
OdjazdSzczecin
PrzyjazdBiałogard
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Szczecin do Bialogard

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Białogard na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Szczecin do Białogard?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Szczecin do Białogard za 63,23 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 65,42 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Szczecin do Białogard?

Aby dostać się do Białogard pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Białogard i ile trwa podróż?

Przejazd między Szczecin a Białogard zajmuje 2 godz. i 1 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:38, a ostatni o 20:33. Podróż pociągiem do Białogard zabiera średnio 2 godz. i 1 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 godz. i 44 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:38, a ostatni wyjeżdża z Szczecin o 20:33.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Białogard?

Pociąg z Szczecin odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Szczecin do Białogard jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 10 połączeń kolejowych do Białogard z Szczecin. Zauważ, że wśrod nich jest 10 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Szczecin do Białogard jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 10 połączeń kolejowych na trasie do Białogard z Szczecin.Zauważ, że jest wśród nich 10 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Szczecin do Bialogard

Tanie bilety pociąg od Szczecin do Białogard
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Szczecin do Białogard.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Szczecin do Białogard, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Szczecin do Białogard.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Szczecin do Bialogard

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Szczecin do Białogard

Najtańsze bilety kolejowe Szczecin - Białogard można znaleźć już za 28,40 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 44,49 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 66,12 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białogard

Podróżując pociągiem do Białogard, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Szczecin do Białogard

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Szczecin do Białogard.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Szczecin do Białogard
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Szczecin do Białogard przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Szczecin do Białogard Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
8kg
Autobus
8.57kg
Lot
22.86kg
Samochód
18.29kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Szczecin do Białogard? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Szczecin a Białogard wynoszą 8kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Szczecin a Białogard? Podróżując pociągiem między Szczecin a Białogard, zaoszczędzisz 14.86kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.57kg w porównaniu z autobusem i 10.29kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Szczecin do Białogard?
Bilet pociąg z Szczecin do Białogard to 65,42 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 63,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Białogard?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Szczecin do Białogard, to 63,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Szczecin a Białogard przez pociąg?
Szczecin do Białogard to 114,32 km.
Jak długo trwa pociąg między Szczecin a Białogard?
Szczecin do Białogard to średnio 2 godz. i 1 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 44 min.
Jakie firmy działają od Szczecin do Białogard?
Szczecin do Białogard jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Szczecin na Białogard?
Szczecin do Białogard ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Szczecin do Białogard?
Najwcześniejszy pociąg od Szczecin do Białogard rozpoczyna się pod adresem 04:38. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Szczecin do Białogard?
Najnowszy pociąg od Szczecin do Białogard odchodzi o 20:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Szczecin do Białogard?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 63,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Szczecin do Białogard?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Szczecin, aby przejść do Białogard. Możesz przejść z Warzymice Osiedle Kresy, Szczecin Dąbie and Szczecin Główny i możesz dotrzeć do Białogard City Hall and Nosówko.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Szczecin do Białogard?
Istnieje średnio 10 z Szczecin, aby przejść do Białogard.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Szczecin a Białogard przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Szczecin a Białogard to 1 godz. i 44 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Szczecin do Białogard?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Szczecin a Białogard.
Jakie są emisje CO2 dla Szczecin do Białogard przez pociąg?
Podróż pociąg z Szczecin do Białogard generuje 8kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Szczecin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Szczecin

Trasy międzynarodowe z Szczecin i okolic

Inne miejsca docelowe z Szczecin

Główne połączenia kolejowe do Białogard

Powiązane trasy

Inne popularne trasy