Wyszukaj połączenie kolejowe z Koszalin do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd: 04:30
Ostatni odjazd: 23:29
Odległość 136km

Najtańsze bilety na pociąg z Koszalin do Szczecin na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Koszalin do Szczecin?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Koszalin - Szczecin.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Koszalin do Szczecin?

Cena biletu Koszalin - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
11 zł Więcej Więcej Więcej 18 zł20 zł Więcej
19 zł17 zł Więcej Więcej 15 zł15 zł Więcej

Pociągi z Koszalin do Szczecin


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Szczecin i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Szczecin z Koszalin, który przyjeżdża na stację Szczecin Dąbie, Szczecin Podjuchy, Szczecin Zdroje or Szczecin Główny.

Ile połączeń z Koszalin do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Koszalin do Szczecin, każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Jeśli podróżujesz z Koszalin do Szczecin, dostepnych jest 20 połączeń. Zauważ, że wszystkie 0 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Szczecin?

Średnia długość podróży to 2 hours and 45 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 1 hour and 50 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Koszalin o 04:07, a ostatni o 23:07.