Wyszukaj połączenie kolejowe z Koszalin do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd: 06:30
Ostatni odjazd: 01:29
Odległość 136km

Najtańsze bilety na pociąg z Koszalin do Szczecin na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Koszalin do Szczecin?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Koszalin - Szczecin.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Koszalin do Szczecin?

Cena biletu Koszalin - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Koszalin do Szczecin


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Szczecin i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Szczecin z Koszalin, który przyjeżdża na stację Szczecin Zdroje or Szczecin Podjuchy.

Ile połączeń z Koszalin do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 23 połączeń kolejowych do Szczecin z Koszalin. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 14 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Szczecin z Koszalin, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 23 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 14 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 9 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Szczecin?

Średnia długość podróży to 4 hours and 34 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 2 hours and 4 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Koszalin o 06:07, a ostatni o 01:07.