Wyszukaj połączenie kolejowe z Koszalin do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33 zł
Czas podróży 2 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd 04:25
Ostatni odjazd 20:26
Odległość 136 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Koszalin do Szczecin

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Koszalin do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Koszalin do Szczecin?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Koszalin do Szczecin za 32,12 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 33,23 zł.

Pociągi z Koszalin do Szczecin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Koszalin a Szczecin oferowane przez Rozklad, POLREGIO and PKP.

Pociągi z Koszalin do Szczecin

Ile zajmuje podróż z Koszalin do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Szczecin zabiera średnio 2 h 17 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 h 48 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:35, a ostatni wyjeżdża z Koszalin o 20:26.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Koszalin do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Koszalin ze stacji Koszalin stacja kolejowa i przyjeżdźają na stację Szczecin Główny and Szczecin Dąbie.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile połączeń z Koszalin do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 17 połączeń kolejowych do Szczecin z Koszalin. Zauważ, że wśrod nich jest 17 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 17 połączeń kolejowych na trasie do Szczecin z Koszalin.Zauważ, że jest wśród nich 17 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.