Wyszukaj połączenie kolejowe z Łubowo do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zielona Góra

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 54 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 05:08
Ostatni odjazd: 19:29
Odległość 147km

Najtańsze bilety na pociąg z Łubowo do Zielona Góra na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łubowo do Zielona Góra?

Aby dostać się do Zielona Góra pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łubowo do Zielona Góra?

Pociągi z Łubowo do Zielona Góra


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Zielona Góra?

Pociągi do Zielona Góra mogą odjeżdzać z Łubowo i przyjeżdżać na stację Zielona Góra.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zielona Góra z Łubowo: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Łubowo pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Zielona Góra z Łubowo, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Zielona Góra i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Zielona Góra zabiera średnio 10 hours and 28 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 hours and 25 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:11, a ostatni wyjeżdża z Łubowo o 19:11.