Pociąg Kielce - Zielona Góra ceny od 107,23 zł

Rozpocząć z
107,23 zł

Kielce do Zielona Góra przez pociąg

Podróż z Kielce do Zielona Góra przez pociąg wynosi 374,79 km i zajmuje 10 godz. i 54 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:08, a ostatnim o 18:54. Możliwe jest podróżowanie z Kielce do Zielona Góra przez pociąg za jedyne 107,23 zł lub aż 883,52 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 107,23 zł.

Najniższa cena107,23 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 54 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena107,23 zł
Wyzsza cena883,52 zł
Pierwszy wyjazd07:08
Ostatni wyjazd18:54
Dystans374,79 km
OdjazdKielce
PrzyjazdZielona Góra
PrzewoźnicyLOT, PKP

Pociąg Bilety od Kielce do Zielona Góra

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Tanie bilety na pociąg z Kielce do Zielona Góra na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Zielona Góra. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Kielce do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kielce do Zielona Góra?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Kielce do Zielona Góra za 107,23 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Zielona Góra kosztują około 270,00 zł.

Pociągi z Kielce do Zielona Góra: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Kielce a Zielona Góra.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kielce do Zielona Góra?

Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdża o 07:08, a ostatni o 18:54. Aby dostać się z Kielce do Zielona Góra pociągiem, będziesz potrzebował 10 godz. i 54 min. Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdzą o 07:08, a ostatni o 18:54. Podróż trwa średnio 10 godz. i 54 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zielona Góra w 5 godz. i 43 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kielce do Zielona Góra?

Pociąg z Kielce odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Kielce do Zielona Góra jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Zielona Góra z Kielce. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zielona Góra na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Kielce do Zielona Góra jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Kielce do Zielona Góra. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kielce do Zielona Góra

Tanie bilety pociąg od Kielce do Zielona Góra
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kielce do Zielona Góra.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kielce do Zielona Góra, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kielce do Zielona Góra.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kielce do Zielona Góra

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kielce do Zielona Góra

Najtańsze bilety kolejowe Kielce - Zielona Góra można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zielona Góra

Podróżując pociągiem do Zielona Góra, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Kielce do Zielona Góra

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Kielce do Zielona Góra.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie LOT, PKP and POLREGIO od Kielce do Zielona Góra
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kielce do Zielona Góra przez train.
Udogodnienia LOT PKP POLREGIO
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
accessibility Dostępność cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross
bicycle Rower cross check check

Kielce do Zielona Góra Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.24kg
Autobus
28.11kg
Lot
74.96kg
Samochód
59.97kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kielce do Zielona Góra? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kielce a Zielona Góra wynoszą 26.24kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kielce a Zielona Góra? Podróżując pociągiem między Kielce a Zielona Góra, zaoszczędzisz 48.72kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.87kg w porównaniu z autobusem i 33.73kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kielce do Zielona Góra?
Bilet pociąg z Kielce do Zielona Góra to 270,00 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 107,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kielce do Zielona Góra?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kielce do Zielona Góra, to 107,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kielce a Zielona Góra przez pociąg?
Kielce do Zielona Góra to 374,79 km.
Jak długo trwa pociąg między Kielce a Zielona Góra?
Kielce do Zielona Góra to średnio 10 godz. i 54 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Kielce do Zielona Góra?
Kielce do Zielona Góra jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail LOT, PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kielce na Zielona Góra?
Kielce do Zielona Góra ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kielce do Zielona Góra?
Najwcześniejszy pociąg od Kielce do Zielona Góra rozpoczyna się pod adresem 07:08. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kielce do Zielona Góra?
Najnowszy pociąg od Kielce do Zielona Góra odchodzi o 18:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kielce do Zielona Góra?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 107,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Kielce do Zielona Góra?
Istnieją stacje 4, z których możesz wyjechać z Kielce, aby przejść do Zielona Góra. Możesz przejść z Kielce Przystanek Autobusowy, Kielce ul. Żytnia (Hala widowiskowo-sportowa), Kielce Railway Station and Kielce i możesz dotrzeć do Zielona Gora Bus Station, Planetarium, Przylep and Zielona Góra Zielona Góra, Dolina Zielona.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kielce do Zielona Góra?
Istnieje średnio 1 z Kielce, aby przejść do Zielona Góra.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kielce a Zielona Góra przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kielce a Zielona Góra to 5 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kielce do Zielona Góra?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kielce a Zielona Góra.
Jakie są emisje CO2 dla Kielce do Zielona Góra przez pociąg?
Podróż pociąg z Kielce do Zielona Góra generuje 26.24kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kielce

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kielce

Trasy międzynarodowe z Kielce i okolic

Inne miejsca docelowe z Kielce

Główne połączenia kolejowe do Zielona Góra

Powiązane trasy

Inne popularne trasy