Pociąg Łódź - Zielona Góra ceny od 95,87 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Zielona Góra przez pociąg

Podróż z Łódź do Zielona Góra przez pociąg wynosi 273,12 km i zajmuje 7 godz. i 52 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:10, a ostatnim o 16:30. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Zielona Góra przez pociąg za jedyne 95,87 zł lub aż 841,11 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 95,87 zł.

Najniższa cena95,87 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 52 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena95,87 zł
Wyzsza cena841,11 zł
Pierwszy wyjazd08:10
Ostatni wyjazd16:30
Dystans273,12 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdZielona Góra
PrzewoźnicyLOT, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Zielona Góra

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Zielona Góra na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Zielona Góra?

Bilety na pociąg z Łódź do Zielona Góra kosztują średnio 299,61 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 95,87 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Zielona Góra?

Aby dostać się do Zielona Góra pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Zielona Góra i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdża o 08:10, a ostatni o 16:30. Aby dostać się z Łódź do Zielona Góra pociągiem, będziesz potrzebował 7 godz. i 52 min. Średnia długość podróży to 7 godz. i 52 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Zielona Góra w ciągu 5 godz. i 17 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 08:10, a ostatni o 16:30.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Zielona Góra i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Zielona Góra mogą odjeżdzać z Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska i przyjeżdżać na stację Zielona Góra, Zielona Góra, Dolina Zielona,ZIELONA GORA,Przylep,Zielona Gora Gl..

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zielona Góra z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Łódź do Zielona Góra jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Zielona Góra

Tanie bilety pociąg od Łódź do Zielona Góra
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Zielona Góra.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Zielona Góra, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Zielona Góra.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Zielona Góra

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zielona Góra

Podróżując pociągiem do Zielona Góra, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie LOT, POLREGIO and PKP od Łódź do Zielona Góra
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Zielona Góra przez train.
Udogodnienia LOT POLREGIO PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
accessibility Dostępność cross check check
bicycle Rower cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Łódź do Zielona Góra Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.12kg
Autobus
20.48kg
Lot
54.62kg
Samochód
43.7kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Zielona Góra? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Zielona Góra wynoszą 19.12kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Zielona Góra? Podróżując pociągiem między Łódź a Zielona Góra, zaoszczędzisz 35.5kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.36kg w porównaniu z autobusem i 24.58kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Zielona Góra?
Bilet pociąg z Łódź do Zielona Góra to 299,61 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 95,87 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Zielona Góra?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Zielona Góra, to 95,87 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Zielona Góra przez pociąg?
Łódź do Zielona Góra to 273,12 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Zielona Góra?
Łódź do Zielona Góra to średnio 7 godz. i 52 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 17 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Zielona Góra?
Łódź do Zielona Góra jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail LOT, POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Zielona Góra?
Łódź do Zielona Góra ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Zielona Góra?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Zielona Góra rozpoczyna się pod adresem 08:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Zielona Góra?
Najnowszy pociąg od Łódź do Zielona Góra odchodzi o 16:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Zielona Góra?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 95,87 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Zielona Góra przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Zielona Góra to 5 godz. i 17 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Zielona Góra?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Zielona Góra.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Zielona Góra przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Zielona Góra generuje 19.12kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Zielona Góra

Powiązane trasy

Inne popularne trasy