Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 21
Pierwszy odjazd: 01:12
Ostatni odjazd: 20:31
Odległość 273km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Zielona Góra na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Zielona Góra?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Łódź - Zielona Góra.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Zielona Góra?

Cena biletu Łódź - Zielona Góra dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej 46 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 56 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 1 713 zł Więcej Więcej

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Zielona Góra, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Zielona Góra?

Pociągi do Zielona Góra mogą odjeżdzać z Łódź Widzew, Łódź Żabieniec or Łódź Kaliska i przyjeżdżać na stację Zielona Góra or Zielona Góra Główna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zielona Góra z Łódź?

Dostępnych jest 13 połączeń kolejowych do Zielona Góra z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 12 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Zielona Góra z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 13 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 12 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Zielona Góra?

Średnia długość podróży to 9 hours and 49 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Zielona Góra w ciągu 8 hours and 7 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 04:12, a ostatni o 23:10.