Pociąg Szczecin - Zielona Góra ceny od 46,23 zł

Rozpocząć z
46,23 zł

Szczecin do Zielona Góra przez pociąg

Podróż z Szczecin do Zielona Góra przez pociąg wynosi 178,26 km i zajmuje 3 godz. i 15 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:33, a ostatnim o 17:55. Możliwe jest podróżowanie z Szczecin do Zielona Góra przez pociąg za jedyne 46,23 zł lub aż 628,42 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 46,23 zł.

Najniższa cena46,23 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 15 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena46,23 zł
Wyzsza cena628,42 zł
Pierwszy wyjazd04:33
Ostatni wyjazd17:55
Dystans178,26 km
OdjazdSzczecin
PrzyjazdZielona Góra
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Szczecin do Zielona Góra

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Szczecin do Zielona Góra

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od SzczecinX do Zielona Góra. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Szczecin do Zielona Góra?

Bilety na pociąg z Szczecin do Zielona Góra kosztują średnio 94,61 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 46,23 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Szczecin do Zielona Góra?

Aby dostać się do Zielona Góra pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Zielona Góra i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdża o 04:33, a ostatni o 17:55. Aby dostać się z Szczecin do Zielona Góra pociągiem, będziesz potrzebował 3 godz. i 15 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zielona Góra w 2 godz. i 20 min, ale średnio zabiera to 3 godz. i 15 min.

Jakie stacje obsługują trasę Szczecin - Zielona Góra?

Pociągi do Zielona Góra mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zielona Góra z Szczecin?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 8 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zielona Góra na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Zielona Góra z Szczecin? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 8 połączeń kolejowych na trasie do Zielona Góra z Szczecin.Zauważ, że jest wśród nich 8 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Szczecin do Zielona Góra

Tanie bilety pociąg od Szczecin do Zielona Góra
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Szczecin do Zielona Góra.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Szczecin do Zielona Góra, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Szczecin do Zielona Góra.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Szczecin do Zielona Góra

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Szczecin do Zielona Góra

Najtańsze bilety kolejowe Szczecin - Zielona Góra można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zielona Góra

Podróżując pociągiem do Zielona Góra, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Szczecin do Zielona Góra

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Szczecin do Zielona Góra.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie POLREGIO, PKP and LOT od Szczecin do Zielona Góra
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Szczecin do Zielona Góra przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check cross
bicycle Rower check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Szczecin do Zielona Góra Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.48kg
Autobus
13.37kg
Lot
35.65kg
Samochód
28.52kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Szczecin do Zielona Góra? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Szczecin a Zielona Góra wynoszą 12.48kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Szczecin a Zielona Góra? Podróżując pociągiem między Szczecin a Zielona Góra, zaoszczędzisz 23.17kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.89kg w porównaniu z autobusem i 16.04kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Szczecin do Zielona Góra?
Bilet pociąg z Szczecin do Zielona Góra to 94,61 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 46,23 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Zielona Góra?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Szczecin do Zielona Góra, to 46,23 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Szczecin a Zielona Góra przez pociąg?
Szczecin do Zielona Góra to 178,26 km.
Jak długo trwa pociąg między Szczecin a Zielona Góra?
Szczecin do Zielona Góra to średnio 3 godz. i 15 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Szczecin do Zielona Góra?
Szczecin do Zielona Góra jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Szczecin na Zielona Góra?
Szczecin do Zielona Góra ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Szczecin do Zielona Góra?
Najwcześniejszy pociąg od Szczecin do Zielona Góra rozpoczyna się pod adresem 04:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Szczecin do Zielona Góra?
Najnowszy pociąg od Szczecin do Zielona Góra odchodzi o 17:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Szczecin do Zielona Góra?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 46,23 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Szczecin do Zielona Góra?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Szczecin, aby przejść do Zielona Góra. Możesz przejść z Szczecin Główny, Warzymice Osiedle Kresy and Szczecin Dąbie i możesz dotrzeć do Przylep, Zielona Gora Bus Station, Planetarium and Zielona Góra Zielona Góra, Dolina Zielona.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Szczecin do Zielona Góra?
Istnieje średnio 8 z Szczecin, aby przejść do Zielona Góra.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Szczecin a Zielona Góra przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Szczecin a Zielona Góra to 2 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Szczecin do Zielona Góra?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Szczecin a Zielona Góra.
Jakie są emisje CO2 dla Szczecin do Zielona Góra przez pociąg?
Podróż pociąg z Szczecin do Zielona Góra generuje 12.48kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Szczecin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Szczecin

Trasy międzynarodowe z Szczecin i okolic

Inne miejsca docelowe z Szczecin

Główne połączenia kolejowe do Zielona Góra

Powiązane trasy

Inne popularne trasy