Pociąg Łódź - Kołobrzeg ceny od 90,37 zł

Rozpocząć z
90,37 zł

Łódź do Kołobrzeg przez pociąg

Podróż z Łódź do Kołobrzeg przez pociąg wynosi 375 km i zajmuje 9 godz. i 31 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 11:26, a ostatnim o 22:27. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Kołobrzeg przez pociąg za jedyne 90,37 zł lub aż 154,30 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 90,37 zł.

Najniższa cena90,37 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 31 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena90,37 zł
Wyzsza cena154,30 zł
Pierwszy wyjazd11:26
Ostatni wyjazd22:27
Dystans375 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKołobrzeg
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Kołobrzeg

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Kołobrzeg

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kołobrzeg. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Kołobrzeg?

Bilety na pociąg z Łódź do Kołobrzeg kosztują średnio 125,15 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 90,37 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Kołobrzeg?

Aby dostać się do Kołobrzeg pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Kołobrzeg i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Kołobrzeg odjeżdża o 11:26, a ostatni o 22:27. Aby dostać się z Łódź do Kołobrzeg pociągiem, będziesz potrzebował 9 godz. i 31 min. Pierwszy pociąg do Kołobrzeg odjeżdzą o 11:26, a ostatni o 22:27. Podróż trwa średnio 9 godz. i 31 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kołobrzeg w ciagu 7 godz. i 46 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kołobrzeg i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Kołobrzeg odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Kołobrzeg z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Kołobrzeg z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kołobrzeg na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Łódź do Kołobrzeg jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Kołobrzeg

Tanie bilety pociąg od Łódź do Kołobrzeg
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Kołobrzeg.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Kołobrzeg, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Kołobrzeg.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Kołobrzeg

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 95,03 zł do 166,03 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 43% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Kołobrzeg

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Kołobrzeg można znaleźć już za 75,10 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 103,17 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 123,20 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kołobrzeg

Podróżując pociągiem do Kołobrzeg, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Kołobrzeg

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Kołobrzeg.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Kołobrzeg
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Kołobrzeg przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Kołobrzeg Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.25kg
Autobus
28.13kg
Lot
75kg
Samochód
60kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Kołobrzeg? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Kołobrzeg wynoszą 26.25kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Kołobrzeg? Podróżując pociągiem między Łódź a Kołobrzeg, zaoszczędzisz 48.75kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.88kg w porównaniu z autobusem i 33.75kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Kołobrzeg?
Bilet pociąg z Łódź do Kołobrzeg to 125,15 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 90,37 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Kołobrzeg?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Kołobrzeg, to 90,37 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Kołobrzeg przez pociąg?
Łódź do Kołobrzeg to 375 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Kołobrzeg?
Łódź do Kołobrzeg to średnio 9 godz. i 31 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 46 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Kołobrzeg?
Łódź do Kołobrzeg jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Kołobrzeg?
Łódź do Kołobrzeg ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Kołobrzeg?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Kołobrzeg rozpoczyna się pod adresem 11:26. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Kołobrzeg?
Najnowszy pociąg od Łódź do Kołobrzeg odchodzi o 22:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Kołobrzeg?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 90,37 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Kołobrzeg?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Kołobrzeg. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Kolobrzeg.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Kołobrzeg przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Kołobrzeg to 7 godz. i 46 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Kołobrzeg?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Kołobrzeg.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Kołobrzeg przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Kołobrzeg generuje 26.25kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Kołobrzeg

Powiązane trasy

Inne popularne trasy