Wyszukaj połączenie kolejowe z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rudnik nad Sanem

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 05:32
Ostatni odjazd: 20:20
Odległość 143km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Nowy Sącz a Rudnik nad Sanem.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Nowy Sącz i przyjeżdżają na stację Rudnik N. Sanem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rudnik nad Sanem z Nowy Sącz?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Nowy Sącz pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rudnik nad Sanem na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem, każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 6 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Nowy Sącz do Rudnik nad Sanem i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rudnik nad Sanem odjeżdzą o 05:12, a ostatni o 20:12. Podróż trwa średnio 8 hours and 32 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rudnik nad Sanem w ciagu 6 hours and 2 minutes.