Wyszukaj połączenie kolejowe z Nowy Sącz do Gdańsk

Nowy Sącz do Gdańsk przez pociąg

Podróż z Nowy Sącz do Gdańsk przez pociąg wynosi 544,95 km i zajmuje 11 godz. i 3 min. Dziennie odbywa się 21 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:50, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Nowy Sącz do Gdańsk przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży11 godz. i 3 min
Połączenie dziennie21
Pierwszy wyjazd05:50
Ostatni wyjazd23:59
Dystans544,95 km
OdjazdNowy Sącz
PrzyjazdGdańsk
Przewoźnicyrozklad

Pociąg Bilety od Nowy Sącz do Gdańsk

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Nowy Sącz do Gdańsk na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Nowy Sącz do Gdańsk?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Nowy Sącz do Gdańsk za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Nowy Sącz do Gdańsk?

Aby dostać się do Gdańsk pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Przejazd między Nowy Sącz a Gdańsk zajmuje 11 godz. i 3 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:50, a ostatni o 23:59. Podróż pociągiem do Gdańsk zabiera średnio 11 godz. i 3 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 8 godz. i 38 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:50, a ostatni wyjeżdża z Nowy Sącz o 23:59.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Pociągi do Gdańsk odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Nowy Sącz do Gdańsk jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Nowy Sącz pociągiem, dziennie dostępnych jest 21 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Nowy Sącz do Gdańsk jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Nowy Sącz do Gdańsk

Tanie bilety pociąg od Nowy Sącz do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Nowy Sącz do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Nowy Sącz do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Nowy Sącz do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Nowy Sącz do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Nowy Sącz do Gdańsk

Najtańsze bilety kolejowe Nowy Sącz - Gdańsk można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdańsk

Podróżując pociągiem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Nowy Sącz do Gdańsk Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
38.15kg
Autobus
40.87kg
Lot
108.99kg
Samochód
87.19kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Nowy Sącz do Gdańsk? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Nowy Sącz a Gdańsk wynoszą 38.15kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Nowy Sącz a Gdańsk? Podróżując pociągiem między Nowy Sącz a Gdańsk, zaoszczędzisz 70.84kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.72kg w porównaniu z autobusem i 49.04kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Nowy Sącz a Gdańsk przez pociąg?
Nowy Sącz do Gdańsk to 544,95 km.
Jak długo trwa pociąg między Nowy Sącz a Gdańsk?
Nowy Sącz do Gdańsk to średnio 11 godz. i 3 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 38 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Nowy Sącz na Gdańsk?
Nowy Sącz do Gdańsk ma średnio 21 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Nowy Sącz do Gdańsk?
Najwcześniejszy pociąg od Nowy Sącz do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 05:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Nowy Sącz do Gdańsk?
Najnowszy pociąg od Nowy Sącz do Gdańsk odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jakie stacje mogę przejść od Nowy Sącz do Gdańsk?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Nowy Sącz, aby przejść do Gdańsk. Możesz przejść z Nowy Sącz Bulwar Narwiku and Nowy Sacz i możesz dotrzeć do Gdańsk Airport, Gdansk, Gdańsk Główny and Gdańsk Wrzeszcz.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Nowy Sącz a Gdańsk przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Nowy Sącz a Gdańsk to 8 godz. i 38 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Nowy Sącz do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Nowy Sącz a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Nowy Sącz do Gdańsk przez pociąg?
Podróż pociąg z Nowy Sącz do Gdańsk generuje 38.15kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Nowy Sącz

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Nowy Sącz

Trasy międzynarodowe z Nowy Sącz i okolic

Inne miejsca docelowe z Nowy Sącz

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy