Wyszukaj połączenie kolejowe z Opole do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 61
Pierwszy odjazd: 00:06
Ostatni odjazd: 23:40
Odległość 91km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Opole do Katowice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Opole do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Katowice pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Opole do Katowice?

Cena biletu Opole - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
11,42 zł8,42 zł Więcej Więcej Więcej 18,03 zł9,02 zł
Więcej 10,65 zł Więcej 10,65 zł10,65 zł10,65 zł17,06 zł

Pociągi z Opole do Katowice


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Opole Groszowice or Opole Główne i przyjeżdżają na stację Katowice Załęże, Katowice Ligota or Katowice Brynów.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Opole?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Opole pociągiem, dziennie dostępnych jest 26 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Opole do Katowice, każdego dnia dostępnych jest 26 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Katowice?

Podróż pociągiem do Katowice zabiera średnio 4 hours and 45 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 hour and 43 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:06, a ostatni wyjeżdża z Opole o 23:06.