Pociąg Opole - Bydgoszcz ceny od 109,84 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Opole do Bydgoszcz przez pociąg

Podróż z Opole do Bydgoszcz przez pociąg wynosi 272,95 km i zajmuje 8 godz. i 0 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:56, a ostatnim o 22:25. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Bydgoszcz przez pociąg za jedyne 109,84 zł lub aż 554,67 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 109,84 zł.

Najniższa cena109,84 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 0 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena109,84 zł
Wyzsza cena554,67 zł
Pierwszy wyjazd04:56
Ostatni wyjazd22:25
Dystans272,95 km
OdjazdOpole
PrzyjazdBydgoszcz
PrzewoźnicyPKP, LOT

Pociąg Bilety od Opole do Bydgoszcz

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Opole do Bydgoszcz na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od OpoleX do Bydgoszcz. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Opole do Bydgoszcz?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Opole do Bydgoszcz za jedyne 109,84 zł, podczas gdy średnia cena to 230,15 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Opole do Bydgoszcz?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Opole a Bydgoszcz.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Opole do Bydgoszcz?

Dotarcie do Bydgoszcz zajmie Ci 8 godz. i 0 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Opole o 04:56, a ostatni o 22:25'. Średnia długość podróży to 8 godz. i 0 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Bydgoszcz w ciągu 4 godz. i 28 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Opole o 04:56, a ostatni o 22:25.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Opole do Bydgoszcz?

Możesz pojechać pociągiem do Bydgoszcz z Opole Glowne,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków,Opole Wschodnie, który przyjeżdża na stację Bydgoszcz Leśna,Bydgoszcz Główna,Bydgoszcz Jagiellońska.

Ile połączeń z Opole do Bydgoszcz jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Opole. Zauważ, że wśrod nich jest 3 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Opole do Bydgoszcz jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń kolejowych z Opole do Bydgoszcz. Zauważ, że wśród nich jest 4 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Opole do Bydgoszcz

Tanie bilety pociąg od Opole do Bydgoszcz
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Bydgoszcz.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Bydgoszcz, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Bydgoszcz.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Opole do Bydgoszcz

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Opole do Bydgoszcz

Najtańsze bilety kolejowe Opole - Bydgoszcz można znaleźć już za 69,84 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 108,37 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 185,22 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bydgoszcz

Podróżując pociągiem do Bydgoszcz, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Opole do Bydgoszcz

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Opole do Bydgoszcz.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP, LOT and POLREGIO od Opole do Bydgoszcz
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Opole do Bydgoszcz przez train.
Udogodnienia PKP LOT POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross cross
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
air_con Klimatyzacja check cross cross
bicycle Rower check cross check

Opole do Bydgoszcz Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.11kg
Autobus
20.47kg
Lot
54.59kg
Samochód
43.67kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Opole do Bydgoszcz? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Opole a Bydgoszcz wynoszą 19.11kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Opole a Bydgoszcz? Podróżując pociągiem między Opole a Bydgoszcz, zaoszczędzisz 35.48kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.36kg w porównaniu z autobusem i 24.56kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Opole do Bydgoszcz?
Bilet pociąg z Opole do Bydgoszcz to 230,15 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 109,84 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Opole do Bydgoszcz?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Opole do Bydgoszcz, to 109,84 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Opole a Bydgoszcz przez pociąg?
Opole do Bydgoszcz to 272,95 km.
Jak długo trwa pociąg między Opole a Bydgoszcz?
Opole do Bydgoszcz to średnio 8 godz. i 0 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 28 min.
Jakie firmy działają od Opole do Bydgoszcz?
Opole do Bydgoszcz jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail PKP, LOT and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Opole na Bydgoszcz?
Opole do Bydgoszcz ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Opole do Bydgoszcz?
Najwcześniejszy pociąg od Opole do Bydgoszcz rozpoczyna się pod adresem 04:56. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Opole do Bydgoszcz?
Najnowszy pociąg od Opole do Bydgoszcz odchodzi o 22:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Opole do Bydgoszcz?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 109,84 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Opole do Bydgoszcz?
Istnieje średnio 3 z Opole, aby przejść do Bydgoszcz.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Bydgoszcz przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Opole a Bydgoszcz to 4 godz. i 28 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Opole do Bydgoszcz?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Opole a Bydgoszcz.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Bydgoszcz przez pociąg?
Podróż pociąg z Opole do Bydgoszcz generuje 19.11kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Bydgoszcz

Powiązane trasy

Inne popularne trasy