Pociąg Opole - Kołobrzeg ceny od 96,01 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Opole do Kołobrzeg przez pociąg

Podróż z Opole do Kołobrzeg przez pociąg wynosi 421,11 km i zajmuje 10 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:24, a ostatnim o 23:49. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Kołobrzeg przez pociąg za jedyne 96,01 zł lub aż 191,50 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 96,01 zł.

Najniższa cena96,01 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 9 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena96,01 zł
Wyzsza cena191,50 zł
Pierwszy wyjazd06:24
Ostatni wyjazd23:49
Dystans421,11 km
OdjazdOpole
PrzyjazdKołobrzeg
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Opole do Kołobrzeg

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Opole do Kołobrzeg

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Opole do Kołobrzeg?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Opole do Kołobrzeg za 96,01 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Kołobrzeg kosztują około 146,25 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Opole do Kołobrzeg?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Opole - Kołobrzeg.

Ile zajmuje podróż z Opole do Kołobrzeg i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Kołobrzeg odjeżdża o 06:24, a ostatni o 23:49. Aby dostać się z Opole do Kołobrzeg pociągiem, będziesz potrzebował 10 godz. i 9 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kołobrzeg w 7 godz. i 20 min, ale średnio zabiera to 10 godz. i 9 min.

Jakie stacje obsługują trasę Opole - Kołobrzeg?

Pociągi do Kołobrzeg mogą odjeżdzać z Opole Wschodnie,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków,Opole Glowne i przyjeżdżać na stację Kolobrzeg Aleja Kolejowa.

Ile połączeń z Opole do Kołobrzeg jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Kołobrzeg z Opole. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kołobrzeg na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Kołobrzeg z Opole? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Opole do Kołobrzeg

Tanie bilety pociąg od Opole do Kołobrzeg
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Kołobrzeg.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Kołobrzeg, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Kołobrzeg.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Opole do Kołobrzeg

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 66,44 zł do 153,79 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 57% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Opole do Kołobrzeg

Najtańsze bilety kolejowe Opole - Kołobrzeg można znaleźć już za 124,32 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 138,91 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 150,25 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kołobrzeg

Podróżując pociągiem do Kołobrzeg, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Opole do Kołobrzeg

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Opole do Kołobrzeg.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Opole do Kołobrzeg
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Opole do Kołobrzeg przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Opole do Kołobrzeg Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.48kg
Autobus
31.58kg
Lot
84.22kg
Samochód
67.38kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Opole do Kołobrzeg? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Opole a Kołobrzeg wynoszą 29.48kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Opole a Kołobrzeg? Podróżując pociągiem między Opole a Kołobrzeg, zaoszczędzisz 54.74kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.1kg w porównaniu z autobusem i 37.9kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Opole do Kołobrzeg?
Bilet pociąg z Opole do Kołobrzeg to 146,25 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 96,01 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Opole do Kołobrzeg?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Opole do Kołobrzeg, to 96,01 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Opole a Kołobrzeg przez pociąg?
Opole do Kołobrzeg to 421,11 km.
Jak długo trwa pociąg między Opole a Kołobrzeg?
Opole do Kołobrzeg to średnio 10 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Opole do Kołobrzeg?
Opole do Kołobrzeg jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Opole na Kołobrzeg?
Opole do Kołobrzeg ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Opole do Kołobrzeg?
Najwcześniejszy pociąg od Opole do Kołobrzeg rozpoczyna się pod adresem 06:24. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Opole do Kołobrzeg?
Najnowszy pociąg od Opole do Kołobrzeg odchodzi o 23:49. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Opole do Kołobrzeg?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 96,01 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Kołobrzeg przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Opole a Kołobrzeg to 7 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Opole do Kołobrzeg?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Opole a Kołobrzeg.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Kołobrzeg przez pociąg?
Podróż pociąg z Opole do Kołobrzeg generuje 29.48kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Kołobrzeg

Powiązane trasy

Inne popularne trasy