Wyszukaj połączenie kolejowe z Opole do Gdynia

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Opole do Gdynia przez pociąg

Podróż z Opole do Gdynia przez pociąg wynosi 428,07 km i zajmuje 8 godz. i 59 min. Dziennie odbywa się 39 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:11, a ostatnim o 23:38. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Gdynia przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży8 godz. i 59 min
Połączenie dziennie39
Pierwszy wyjazd00:11
Ostatni wyjazd23:38
Dystans428,07 km
OdjazdOpole
PrzyjazdGdynia
Przewoźnicyrozklad

Pociąg Bilety od Opole do Gdynia

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Tanie bilety na pociąg z Opole do Gdynia na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Opole do Gdynia w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Opole do Gdynia?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Opole do Gdynia za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Opole do Gdynia?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Opole - Gdynia.

Ile zajmuje podróż z Opole do Gdynia i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Opole a Gdynia zajmuje 8 godz. i 59 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:11, a ostatni o 23:38. Pierwszy pociąg do Gdynia odjeżdzą o 00:11, a ostatni o 23:38. Podróż trwa średnio 8 godz. i 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdynia w ciagu 6 godz. i 49 min.

Jakie stacje obsługują trasę Opole - Gdynia?

Możesz pojechać pociągiem do Gdynia z Opole Glowne,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków,Opole Wschodnie, który przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Opole do Gdynia jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdynia z Opole pociągiem, dziennie dostępnych jest 39 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Gdynia z Opole? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 39 połączeń kolejowych z Opole do Gdynia. Zauważ, że wśród nich jest 38 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Opole do Gdynia

Tanie bilety pociąg od Opole do Gdynia
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Gdynia.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Gdynia, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Gdynia.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Opole do Gdynia

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Opole do Gdynia

Najtańsze bilety kolejowe Opole - Gdynia można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdynia

Podróżując pociągiem do Gdynia, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Opole do Gdynia Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.96kg
Autobus
32.11kg
Lot
85.61kg
Samochód
68.49kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Opole do Gdynia? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Opole a Gdynia wynoszą 29.96kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Opole a Gdynia? Podróżując pociągiem między Opole a Gdynia, zaoszczędzisz 55.65kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.15kg w porównaniu z autobusem i 38.53kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Opole a Gdynia przez pociąg?
Opole do Gdynia to 428,07 km.
Jak długo trwa pociąg między Opole a Gdynia?
Opole do Gdynia to średnio 8 godz. i 59 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 49 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Opole na Gdynia?
Opole do Gdynia ma średnio 39 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Opole do Gdynia?
Najwcześniejszy pociąg od Opole do Gdynia rozpoczyna się pod adresem 00:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Opole do Gdynia?
Najnowszy pociąg od Opole do Gdynia odchodzi o 23:38. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Opole do Gdynia?
Istnieje średnio 1 z Opole, aby przejść do Gdynia.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Gdynia przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Opole a Gdynia to 6 godz. i 49 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Opole do Gdynia?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Opole a Gdynia.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Gdynia przez pociąg?
Podróż pociąg z Opole do Gdynia generuje 29.96kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Gdynia

Powiązane trasy

Inne popularne trasy