Wyszukaj połączenie kolejowe z Skierniewice do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 03:50
Ostatni odjazd: 23:42
Odległość 158km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Skierniewice do Toruń

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Toruń. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Skierniewice do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Skierniewice do Toruń?

Aby dostać się do Toruń pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Skierniewice do Toruń?

Pociągi z Skierniewice do Toruń


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Skierniewice oraz Toruń, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Skierniewice do Toruń?

Pociąg z Skierniewice odjeżdża ze stacji Skierniewice or Skierniewice Rawka i przyjeżdża na stację Toruń Kluczyki or Toruń Wschodni.

Ile połączeń z Skierniewice do Toruń jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Toruń z Skierniewice pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Skierniewice do Toruń, każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Skierniewice do Toruń?

Pierwszy pociąg do Toruń odjeżdzą o 03:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 7 hours and 2 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Toruń w 5 hours and 12 minutes.