Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczytno do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 33
Pierwszy odjazd: 05:24
Ostatni odjazd: 16:45
Odległość 396km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Szczytno do Kraków

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Szczytno do Kraków?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Szczytno a Kraków oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Szczytno do Kraków?

Cena biletu Szczytno - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
647,87 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Szczytno do Kraków


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Szczytno oraz Kraków jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Kraków i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Kraków odjeżdzają z Szczytno i przyjeżdżają na stację Kraków Główny, Kraków Płaszów, Kraków Sidzina or Kraków Łagiewniki.

Ile połączeń z Szczytno do Kraków jest każdego dnia?

Dostępnych jest 14 połączeń kolejowych do Kraków z Szczytno. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Szczytno do Kraków, każdego dnia dostępnych jest 14 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 11 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Szczytno do Kraków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 6 hours and 39 minutes, ale średnio zabiera to 8 hours and 14 minutes.