Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 255
Pierwszy odjazd: 00:01
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 235km

Najtańsze bilety na pociąg z Wrocław do Kraków na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kraków. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Wrocław do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Wrocław do Kraków?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Wrocław a Kraków.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Kraków?

Cena biletu Wrocław - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł19 zł Więcej 30 zł19 zł19 zł19 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 273 zł Więcej

Pociągi z Wrocław do Kraków


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Wrocław do Kraków?

Pociąg z Wrocław odjeżdża ze stacji Wrocław Nadodrze or Wrocław Brochów i przyjeżdża na stację Kraków Główny or Kraków Łagiewniki.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Wrocław?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Wrocław pociągiem, dziennie dostępnych jest 255 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 255 połączeń kolejowych z Wrocław do Kraków. Zauważ, że wśród nich jest 204 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Kraków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 122654 hours and 15 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 hours and 35 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:12, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 22:12.