Wyszukaj połączenie kolejowe z Wrocław do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 255
Pierwszy odjazd: 00:01
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 235km

Najtańsze bilety na pociąg z Wrocław do Kraków na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Kraków. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Wrocław do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Wrocław do Kraków?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Wrocław a Kraków.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Kraków?

Cena biletu Wrocław - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł19 zł22 zł6 zł Więcej 19 zł19 zł
Więcej Więcej 24 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Wrocław do Kraków


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Wrocław do Kraków?

Pociąg z Wrocław odjeżdża ze stacji Wrocław Pawłowice, Wrocław Pracze or Wrocław Nadodrze i przyjeżdża na stację Kraków Zabłocie, Kraków Łagiewniki, Kraków Główny, Kraków Sidzina or Kraków Płaszów.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Wrocław?

Jesśli chcesz przejechać do Kraków z Wrocław, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 85 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 0 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Dziennie dostępnych jest 85 połączeń kolejowych na trasie do Kraków z Wrocław.Zauważ, że jest wśród nich 0 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Ile zajmuje podróż z Wrocław do Kraków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 122653 hours and 44 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 17 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:12, a ostatni wyjeżdża z Wrocław o 22:12.