Autobus Katowice - Gorzów Wielkopolski ceny od 74,78 zł

Rozpocząć z
74,78 zł

Katowice do Gorzów Wielkopolski przez autobus

Podróż z Katowice do Gorzów Wielkopolski przez autobus wynosi 381,24 km i zajmuje 10 godz. i 47 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:15, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Gorzów Wielkopolski przez autobus za jedyne 74,78 zł lub aż 403,30 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 74,78 zł.

Najniższa cena74,78 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 47 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena74,78 zł
Wyzsza cena403,30 zł
Pierwszy wyjazd03:15
Ostatni wyjazd23:45
Dystans381,24 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdGorzów Wielkopolski
PrzewoźnicyNeobus, FlixBus

Autobus Bilety od Katowice do Gorzów Wielkopolski

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Katowice do Gorzów Wielkopolski

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Katowice do Gorzów Wielkopolski. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Katowice do Gorzów Wielkopolski?

Bilety autobusowe z Katowice do Gorzów Wielkopolski kosztują średnio 166,68 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Katowice do Gorzów Wielkopolski za jedyne 74,78 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Katowice - Gorzów Wielkopolski?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Gorzów Wielkopolski.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Gorzów Wielkopolski?

Podróż autobusem z Katowice do Gorzów Wielkopolski trwa 10 godz. i 47 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Katowice o FSTD, a ostatni o 23:45. Pierwszy autobus odjeżdża z Katowice o 03:15, a ostatni o 23:45. Podróż trwa średnio 10 godz. i 47 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 godz. i 15 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Gorzów Wielkopolski?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Katowice do Gorzów Wielkopolski to i .

Podróż autobusem do Katowice z Gorzów Wielkopolski: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Katowice do Gorzów Wielkopolski. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Katowice do Gorzów Wielkopolski autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Katowice do Gorzów Wielkopolski, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Gorzów Wielkopolski

Tanie bilety autobus od Katowice do Gorzów Wielkopolski
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Gorzów Wielkopolski.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Gorzów Wielkopolski, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Gorzów Wielkopolski.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Gorzów Wielkopolski

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 59,55 zł do 152,76 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 61% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Katowice do Gorzów Wielkopolski

Najtańsze bilety autobusowe Katowice - Gorzów Wielkopolski można znaleźć już za 55,45 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 87,48 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 109,37 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Gorzów Wielkopolski

Podróżując autobusem do Gorzów Wielkopolski, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie Neobus, FlixBus and Inter od Katowice do Gorzów Wielkopolski
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Gorzów Wielkopolski przez bus.
Udogodnienia Neobus FlixBus Inter
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
wifi WiFi cross check cross
luggage Bagaż cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check cross
air_con Klimatyzacja cross check check

Katowice do Gorzów Wielkopolski Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
26.69kg
Autobus
28.59kg
Lot
76.25kg
Samochód
61kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Bilet autobus z Katowice do Gorzów Wielkopolski to 166,68 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 74,78 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Gorzów Wielkopolski, to 74,78 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Gorzów Wielkopolski przez autobus?
Katowice do Gorzów Wielkopolski to 381,24 km.
Jak długo trwa autobus między Katowice a Gorzów Wielkopolski?
Katowice do Gorzów Wielkopolski to średnio 10 godz. i 47 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 15 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Katowice do Gorzów Wielkopolski jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Neobus, FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Katowice na Gorzów Wielkopolski?
Katowice do Gorzów Wielkopolski ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Najwcześniejszy autobus od Katowice do Gorzów Wielkopolski rozpoczyna się pod adresem 03:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Najnowszy autobus od Katowice do Gorzów Wielkopolski odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 74,78 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Istnieją stacje 2, z których możesz wyjechać z Katowice, aby przejść do Gorzów Wielkopolski. Możesz przejść z Katowice Dworzec and Katowice Ligota i możesz dotrzeć do Gorzów Wlkp. and Gorzów Wielkopolski Gorzów Tesco.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Istnieje średnio 1 z Katowice, aby przejść do Gorzów Wielkopolski.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Gorzów Wielkopolski przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Katowice a Gorzów Wielkopolski to 7 godz. i 15 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Katowice do Gorzów Wielkopolski?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Katowice a Gorzów Wielkopolski.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Gorzów Wielkopolski przez autobus?
Podróż autobus z Katowice do Gorzów Wielkopolski generuje 28.59kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Gorzów Wielkopolski

Powiązane trasy

Inne popularne trasy