Wyszukaj połączenie kolejowe z Katowice do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gorzów Wielkopolski

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 129
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:40
Odległość 381km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Katowice do Gorzów Wielkopolski

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KatowiceX do Gorzów Wielkopolski. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Katowice do Gorzów Wielkopolski?

Aby dostać się do Gorzów Wielkopolski pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Katowice do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Katowice do Gorzów Wielkopolski


Na krótkich dystansach, takich jak między Katowice oraz Gorzów Wielkopolski, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Katowice do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski mogą odjeżdzać z Katowice Załęże i przyjeżdżać na stację Gorzów Wielkopolski Karnin or Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Ile połączeń z Katowice do Gorzów Wielkopolski jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Katowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 129 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Katowice do Gorzów Wielkopolski, każdego dnia dostępnych jest 129 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 129 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Gorzów Wielkopolski i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Gorzów Wielkopolski zabiera średnio 8 hours and 43 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 36 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:08, a ostatni wyjeżdża z Katowice o 23:08.