Znajdź autobus z Katowice do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 66,28zł
Czas podróży 7 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 31
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 22:25
Odległość 259km

Autobusem z Katowice do Warszawa: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Katowice do Warszawa z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Katowice do Warszawa?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Katowice to Warszawa from 15,50 zł, while the average price is 16,24 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Katowice do Warszawa?

Autobusy na trasie Katowice - Warszawa wyjeżdżają ze stacji Katowice Bus Station and Skargi, 8 i przyjeżdżają na stację Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw Centrum, Zachodnia, WAW Airport and Warsaw West.

Cena biletu Katowice - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
108 zł852 zł113 zł124 zł137 zł127 zł Więcej
43 zł68 zł30 zł19 zł30 zł15 zł19 zł
30 zł Więcej 30 zł Więcej 32 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Katowice do Warszawa


Jako że podróż z Katowice do Warszawa nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Katowice do Warszawa?

Na trasie z Katowice do Warszawa dostępnych jest 31 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 11 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 20 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Warszawa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Katowice do Warszawa, dostępnych jest 31 połączeń autobusowych dziennie. 20 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 11 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Warszawa?

Pierwszy autobus odjeżdża z Katowice o 01:02, a ostatni o 20:02. Podróż trwa średnio 7 hours and 2 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 25 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Katowice do Warszawa?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Leo Express, oferujący przewozy na trasie z Katowice do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.