Autobus Katowice - Warszawa ceny od 49,35 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
49,35 zł

Katowice do Warszawa przez autobus

Podróż z Katowice do Warszawa przez autobus wynosi 259,36 km i zajmuje 4 godz. i 3 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:35, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Katowice do Warszawa przez autobus za jedyne 49,35 zł lub aż 151,55 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 49,35 zł.

Najniższa cena49,35 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 3 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena49,35 zł
Wyzsza cena151,55 zł
Pierwszy wyjazd00:35
Ostatni wyjazd23:45
Dystans259,36 km
OdjazdKatowice
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Katowice do Warsaw

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Katowice do Warszawa na virail

Jeśli szukasz biletów z Katowice do Warszawa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Katowice do Warszawa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Katowice do Warszawa za jedyne 49,35 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 73,01 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Katowice do Warszawa?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Warszawa.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Katowice - Warszawa?

Podróż autobusem z Katowice do Warszawa trwa 4 godz. i 3 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Katowice o FSTD, a ostatni o 23:45. Pierwszy autobus do Warszawa odjeżdża o 00:35, a ostatni o 23:45. Podróż trwa 4 godz. i 3 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :3 godz. i 35 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Warszawa?

Autobusy z Katowice wyjeżdżają ze stacji Katowice Glowne,Katowice Ligota i przyjeżdżają na stację Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Warszawa z Katowice?

Dostępnych jest 10 połączeń autobusowych na trasie z Katowice do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 10, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Katowice do Warszawa autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Katowice do Warszawa dostępnych jest 10 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Katowice do Warsaw

Tanie bilety autobus od Katowice do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Katowice do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Katowice do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Katowice do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Katowice do Warsaw

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 50,94 zł do 82,27 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 38% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Katowice do Warszawa

Najtańsze bilety autobusowe Katowice - Warszawa można znaleźć już za 60,06 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 67,72 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 80,60 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Warszawa

Podróżując autobusem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Katowice do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Katowice do Warszawa przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Katowice do Warszawa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
18.15kg
Autobus
19.45kg
Lot
51.87kg
Samochód
41.5kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Katowice do Warszawa?
Bilet autobus z Katowice do Warszawa to 73,01 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 49,35 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Katowice do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Katowice do Warszawa, to 49,35 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Katowice a Warszawa przez autobus?
Katowice do Warszawa to 259,36 km.
Jak długo trwa autobus między Katowice a Warszawa?
Katowice do Warszawa to średnio 4 godz. i 3 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Katowice do Warszawa?
Katowice do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Katowice na Warszawa?
Katowice do Warszawa ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Katowice do Warszawa?
Najwcześniejszy autobus od Katowice do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 00:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Katowice do Warszawa?
Najnowszy autobus od Katowice do Warszawa odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Katowice do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 49,35 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Katowice do Warszawa?
Istnieje średnio 10 z Katowice, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Katowice a Warszawa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Katowice a Warszawa to 3 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Katowice do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Katowice a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Katowice do Warszawa przez autobus?
Podróż autobus z Katowice do Warszawa generuje 19.45kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Katowice

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Katowice

Trasy międzynarodowe z Katowice i okolic

Inne miejsca docelowe z Katowice

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy