Znajdź autobus z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,89zł
Czas podróży 6 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 00:45
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 309km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Gorzów Wielkopolski na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Gorzów Wielkopolski. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Gorzów Wielkopolski za jedyne 6,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 35,00 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Kaliska and Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska i przyjeżdżają na stację Gorzów Tesco, Ul. Myśliborska, Dworzec Autobusowy and Gorzow Wielkopolski Dworzec Autobusowy.


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Gorzów Wielkopolski, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gorzów Wielkopolski z Łódź?

Na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Średnia długość podróży to 6 hours and 3 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gorzów Wielkopolski w 5 hours and 20 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:03, a ostatni o 00:03.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Gorzów Wielkopolski?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, PKS SZCZECIN and PKS Szczecin oferujący przejazdy do Gorzów Wielkopolski.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.