Znajdź autobus z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,70 zł
Czas podróży 9 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 00:45
Ostatni odjazd 11:25
Odległość 309 km

Autobusem z Łódź do Gorzów Wielkopolski: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gorzów Wielkopolski z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Gorzów Wielkopolski from 31,70 zł, while the average price is 92,60 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

54,42 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Pierwszy autobus do Gorzów Wielkopolski odjeżdża o 00:45, a ostatni o 11:25. Podróż trwa 9 h 35 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :5 h 20 min.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gorzów Wielkopolski z Łódź?

Na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski dostępnych jest 1 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gorzów Wielkopolski w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski dostępnych jest 1 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.