Znajdź autobus z Warszawa do Łódź

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 47,61zł
Czas podróży 2 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 113
Pierwszy odjazd: 00:20
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 118km

Autobusem z Warszawa do Łódź: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Łódź w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Łódź?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Warszawa do Łódź od 11,00 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Warszawa do Łódź wynoszą średnio 30,32 zł.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Łódź?

Autobusy na trasie Warszawa - Łódź wyjeżdżają ze stacji Warsaw West, Warsaw Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, Al. Jerozolimskie 144 and Warsaw Metro Mlociny, Ul. Jana Kasprowicza i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna and Lodz Bus Station Fabryczna, Rodziny Poznanskich Avenue.

Cena biletu Warszawa - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
10,78 zł9,31 zł9,22 zł10,78 zł12,94 zł10,78 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Łódź


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Warszawa?

Dostępnych jest 113 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 109, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Łódź, dostępnych jest 113 połączeń autobusowych dziennie. 4 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 109 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Średnia długość podróży to 1 hour and 52 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 1 hour and 35 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:10, a ostatni o 22:10.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Łódź?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus and Leo Express oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.