Znajdź autobus z Warszawa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z11 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 2 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 179
Pierwszy odjazd: 00:20
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 118km

Autobusem z Warszawa do Łódź: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Łódź w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Łódź?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Łódź?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Łódź, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw Chopin Airport Bus Stop, Ul. Zwirki I Wigury 1, Warsaw West, Modlin Airport and Warszawa Młociny oraz Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 and Lodz (Łódź) Fabryczna.

Cena biletu Warszawa - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
32 zł18 zł16 zł16 zł Więcej 16 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 14 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Łódź, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Łódź, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Warszawa do Łódź dostępnych jest 3 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Łódź?

Podróż z Warszawa do Łódź zajmuje około 2 hours and 20 minutes, lub nawet 2 hours, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 01:12, a ostatni o 23:12.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Łódź?

Z przewoźnikiem OKbus and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.