Znajdź autobus z Warszawa do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 15,83 zł
Czas podróży 1 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 09:30
Ostatni odjazd 14:00
Odległość 118 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Łódź

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Łódź w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Łódź?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Łódź za jedyne 11,29 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 20,66 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30,23 zł 31,31 zł 31,31 zł 31 zł Więcej 31 zł 35 zł
12,47 zł 12,47 zł 13,60 zł Więcej Więcej 14,74 zł 7,94 zł

Autobusy z Warszawa do Łódź

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 00:20, a ostatni o 14:00. Podróż trwa średnio 1 h 52 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie : min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Łódź dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Łódź dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.