Znajdź autobus z Włocławek do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 8,47zł
Czas podróży 10 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 06:00
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 286km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Włocławek do Lublin

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Włocławek do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Włocławek do Lublin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Włocławek to Lublin from 1,98 zł, while the average price is 27,98 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Lublin?

Autobusy z Włocławek wyjeżdżają ze stacji Wloclawek i przyjeżdżają na stację Lublin.

Autobusy z Włocławek do Lublin


Jako że podróż z Włocławek do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Włocławek z Lublin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Włocławek do Lublin dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Włocławek a Lublin. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Włocławek do Lublin?

Podróż z Włocławek do Lublin zajmuje około 10 hours and 16 minutes, lub nawet 7 hours and 45 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Włocławek o 06:12, a ostatni o 23:12.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Włocławek - Lublin?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Włocławek do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.