Znajdź autobus z Łódź do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z25,57zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,57zł
Czas podróży 6 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 00:18
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 222km

Autobusem z Łódź do Lublin: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Lublin?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Lublin to Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Lodz - Kaliska and Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 i Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin and Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Łódź - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
41 zł30 zł Więcej 47 zł30 zł32 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej 34 zł Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Lublin?

Na trasie z Łódź do Lublin dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Lublin. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 00:12, a ostatni o 21:07. Podróż trwa 6 hours and 44 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Lublin?

You can travel by bus from Łódź to Lublin with BP Tour, FlixBus and BUS -TRANS.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.