Znajdź autobus z Łódź do Lublin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 23,43zł
Czas podróży 7 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 00:18
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 222km

Autobusem z Łódź do Lublin: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Lublin?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Lublin to Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Lodz - Kaliska and Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1 i Lublin, Al. Tysiąclecia 6 and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Łódź - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
45 zł36 zł Więcej Więcej 30 zł Więcej 28 zł
30 zł25 zł Więcej Więcej 68 zł Więcej 55 zł

Autobusy z Łódź do Lublin


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Lublin?

Na trasie z Łódź do Lublin dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Łódź a Lublin. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 00:12, a ostatni o 21:02. Podróż trwa 6 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Lublin?

You can travel by bus from Łódź to Lublin with FlixBus and BP Tour.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.