Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Łódź do Lublin

Starting from
40,43 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Lublin

Odkryć

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Lublin na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Lublin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Lublin from 40,43 zł, while the average price is 55,83 zł.



Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Lublin?

Z przewoźnikiem Flixbus, BP Tour, BUS TRANS, Firma Przewozowa PARATEX, Regio Travel, PARATEX, DENYSIVKA-AVTO, Regio Travel/Paratex, AGA TRAVEL, Akkord plus sp z o o , Denisovka avto and Denysivka auto będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Lublin.

Łódź do Lublin przez autobus

Najlepsza cena 48,61 zł
Czas podróży 4 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 16:50
Ostatni odjazd 16:50
Odległość 222 km

Cena biletu Łódź - Lublin dla każdego dnia

 
Dzisiaj
73,57 zł
49,92 zł
40,81 zł
Jutro
61,26 zł
48,61 zł
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
50,42 zł
67,93 zł
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
4
Przewoźnicy
12
Cena minimalna
40,43 zł
Cena maksymalna
106,57 zł

Łódź - Lublin

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

61,26 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
PKP-logo
Łódź - Widzew - Lublin Train Station
12:16 - 15:46
PKP
3h 30min
CO2: 7.98kg
Przez Autobus

48,61 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
Regio Travel-logo
Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227 - Lublin Bus station, al. Tysiaclecia 6
16:50 - 21:30
Regio Travel
4h 40min
CO2: 7.09kg
Najtaniej
Regio Travel/Paratex-logo
Regio Travel/Paratex
bezpośredni
Czas podróży: 4 h 40 min
Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227 - Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:50 - 21:30
49,92 zł
Denisovka avto-logo
Denisovka avto
bezpośredni
Czas podróży: 4 h 35 min
Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227 - Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:50 - 21:25
51,43 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Lublin?

Podróż z Łódź do Lublin zajmuje około 4 h 36 min, lub nawet :4 h 30 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 16:50, a ostatni o 16:50.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Lublin?

Przy podróży na trasie z Łódź do Lublin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Dworzec Autobusowy - Smugowa, Lodz Lodz-Fabryczna railway station, plac Bronislawa Salacinskiego 1, Łódź, Dw.Kaliska, Lodz-Fabryczna railway station, Lodz Kaliska bus station, al. Wlokniarzy 227, Lodz Dw. Autobusowy, al. Włókniarzy 227,, Lodž Fabryczna and Lodz Bus station Kaliska, Wlokniarzy Ave 227 oraz Bus station, Lublin Bus station, al. Tysiaclecia 6, Dworzec Aleje Tysiąclecia, Lublin Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6,, Lublin and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Łódź z Lublin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Lublin, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33