Znajdź autobus z Łódź do Lublin


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 63,06zł
Czas podróży 5 h
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 00:18
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 222km

Autobusem z Łódź do Lublin: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Lublin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Lublin from 14,57 zł, while the average price is 11,78 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Lublin?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Lublin to Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1 and Dworzec Autobusowy - Smugowa i Lublin, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 and Dworzec Aleje Tysiąclecia.

Cena biletu Łódź - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł31 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
64 zł41 zł Więcej Więcej 43 zł Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Lublin


Jako że podróż z Łódź do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Łódź?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej 4, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Lublin, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Lublin?

Średnia długość podróży to 6 hours and 53 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w 4 hours and 44 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 21:10.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Lublin?

Do partnerów virail należy również FlixBus and BP Tour, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.