Znajdź autobus z Łódź do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z28 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 28 zł
Czas podróży 6 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 00:18
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 222km

Autobusem z Łódź do Lublin: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Lublin?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Lublin to Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz (Łódź) Fabryczna, Kaliska Bus Station and Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227 i Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin and Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Łódź - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł Więcej 47 zł34 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 26 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Lublin?

Na trasie z Łódź do Lublin, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Lublin, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 00:12, a ostatni o 16:10. Podróż trwa 5 hours and 37 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 44 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Lublin?

You can travel by bus from Łódź to Lublin with BP Tour, FlixBus, PARATEX, BUS -TRANS and Regio Travel.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.