Znajdź autobus z Łódź do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z 10,32 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 46,80 zł
Czas podróży 4 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 10:50
Ostatni odjazd 16:50
Odległość 222 km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Lublin na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Lublin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Lublin from 31,65 zł, while the average price is 46,62 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
65 zł 65 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
46,80 zł 46,80 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
27,21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Lublin

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 14:15, a ostatni o 16:50. Podróż trwa średnio 4 h 40 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :4 h 40 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Lublin?

Na trasie z Łódź do Lublin dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Lublin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Lublin, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.