Znajdź autobus z Kielce do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z28 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 28 zł
Czas podróży 3 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 33
Pierwszy odjazd: 08:10
Ostatni odjazd: 22:41
Odległość 142km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Kielce do Lublin

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kielce do Lublin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Kielce do Lublin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Kielce to Lublin from 6,50 zł, while the average price is 26,26 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Lublin?

Autobusy z Kielce wyjeżdżają ze stacji Kielce Association Of Transport And Services, Ul. Zelazna 18 i przyjeżdżają na stację Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Kielce - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 34 zł Więcej Więcej 68 zł Więcej Więcej

Autobusy z Kielce do Lublin


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kielce do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Kielce?

Na trasie z Kielce do Lublin, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 7 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Kielce do Lublin, dostępnych jest 7 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 7, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kielce do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kielce o 08:12, a ostatni o 18:12. Podróż trwa średnio 3 hours and 15 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 7 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kielce - Lublin?

You can travel by bus from Kielce to Lublin with ExpressBus LW and BP Tour.