Znajdź autobus z Kielce do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,75zł
Czas podróży 3 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 33
Pierwszy odjazd: 08:10
Ostatni odjazd: 22:41
Odległość 142km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Kielce do Lublin

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Kielce do Lublin z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Kielce do Lublin?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kielce do Lublin?

Autobusy z Kielce wyjeżdżają ze stacji Kielce DA Żelazna, Kielce Żytnia, Ul. Żelazna 18, Kielce Zrzeszenie Transportu I Usług, Ul. Żelazna 18, Kielce Przystanek Autobusowy, Kielce Dworzec Autobusowy and Kielce Dworzec Kolejowy, Plac Niepodległości 1 i przyjeżdżają na stację Lublin, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 and Lublin Dworzec Główny Autobusowy.

Cena biletu Kielce - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
28 zł28 zł28 zł Więcej Więcej Więcej 28 zł
22 zł Więcej 21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Kielce do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kielce do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Kielce?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Kielce do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej 7, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Kielce do Lublin, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 7 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kielce do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kielce o 08:12, a ostatni o 19:02. Podróż trwa średnio 3 hours and 27 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 24 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kielce - Lublin?

You can travel by bus from Kielce to Lublin with FlixBus, ExpressBus LW, As, BP Tour and PKS Ostrowiec Św..

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.