Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Wrocław

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 286
Pierwszy odjazd: 00:21
Ostatni odjazd: 23:44
Odległość 235km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kraków do Wrocław na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Kraków do Wrocław: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kraków - Wrocław.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Wrocław?

Cena biletu Kraków - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
30 zł Więcej 19 zł26 zł30 zł19 zł Więcej

Pociągi z Kraków do Wrocław


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kraków oraz Wrocław, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Kraków do Wrocław?

Pociągi do Wrocław odjeżdzają z Kraków ze stacji Kraków Płaszów or Kraków Zabłocie i przyjeżdźają na stację Wrocław Nowy Dwór or Wrocław Żerniki.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Wrocław z Kraków?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 15 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 15 połączeń kolejowych z Kraków do Wrocław. Zauważ, że wśród nich jest 5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 10 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Kraków do Wrocław i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 122768 hours and 11 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wrocław w ciągu 4 hours and 13 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Kraków o 05:01, a ostatni o 23:01.