Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Wrocław
z 11,18 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44 zł
Czas podróży 3 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd 05:08
Ostatni odjazd 22:56
Odległość 235 km

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Wrocław na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Wrocław?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Kraków do Wrocław za 42,30 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Wrocław kosztują około 49,48 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Wrocław?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kraków a Wrocław oferowane przez Rozklad, SBB and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
54,42 zł 51,14 zł 50,72 zł 51 zł 51 zł 54,42 zł Więcej
38,37 zł 36,23 zł 36,14 zł 39,60 zł 39,60 zł 38,32 zł Więcej
22,67 zł 27,21 zł Więcej 27,21 zł Więcej 31,74 zł Więcej

Pociągi z Kraków do Wrocław

O której odjeżdżają pociągi do Wrocław i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 2 h 47 min, ale średnio zabiera to 3 h 35 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Wrocław i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Wrocław mogą odjeżdzać z Kraków Glówny, Kraków Główny and Kraków Train Station i przyjeżdżać na stację Wroclaw Glówny, Wrocław Glowny and Wrocław Główny.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kraków oraz Wrocław, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Wrocław z Kraków?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Wrocław, dostepnych jest 10 połączeń. Zauważ, że wszystkie 10 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.