Pociąg Kraków - Wrocław ceny od 55,87 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
55,87 zł

Kraków do Wrocław przez pociąg

Podróż z Kraków do Wrocław przez pociąg wynosi 235,52 km i zajmuje 3 godz. i 38 min. Dziennie odbywa się 14 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:06, a ostatnim o 22:06. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Wrocław przez pociąg za jedyne 55,87 zł lub aż 773,97 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 55,87 zł.

Najniższa cena55,87 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 38 min
Połączenie dziennie14
Najniższa cena55,87 zł
Wyzsza cena773,97 zł
Pierwszy wyjazd04:06
Ostatni wyjazd22:06
Dystans235,52 km
OdjazdKraków
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Kraków do Wrocław

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kraków do Wrocław na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kraków do Wrocław w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kraków do Wrocław?

Bilety na pociąg z Kraków do Wrocław kosztują średnio 90,89 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 55,87 zł.

Pociągi z Kraków do Wrocław: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Wrocław pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile zajmuje podróż z Kraków do Wrocław i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdża o 04:06, a ostatni o 22:06. Aby dostać się z Kraków do Wrocław pociągiem, będziesz potrzebował 3 godz. i 38 min. Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdzą o 04:06, a ostatni o 22:06. Podróż trwa średnio 3 godz. i 38 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Wrocław w 2 godz. i 51 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Wrocław?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Airport,Krakow Straszewskiego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow i przyjeżdża na stację Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław Mikołajów,Wrocław, Port Lotniczy,Wroclaw Central Station.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Wrocław z Kraków?

Dostępnych jest 14 połączeń kolejowych do Wrocław z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 14 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Wrocław z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 14 połączeń kolejowych na trasie do Wrocław z Kraków.Zauważ, że jest wśród nich 14 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Wrocław

Tanie bilety pociąg od Kraków do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 59,13 zł do 103,46 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 43% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Wrocław

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Wrocław można znaleźć już za 73,89 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 127,23 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 387,85 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wrocław

Podróżując pociągiem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Kraków do Wrocław

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Kraków do Wrocław.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie POLREGIO, PKP and LOT od Kraków do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Wrocław przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check cross
bicycle Rower check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Kraków do Wrocław Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
16.49kg
Autobus
17.66kg
Lot
47.1kg
Samochód
37.68kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Wrocław? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Wrocław wynoszą 16.49kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Wrocław? Podróżując pociągiem między Kraków a Wrocław, zaoszczędzisz 30.61kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.17kg w porównaniu z autobusem i 21.19kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Wrocław?
Bilet pociąg z Kraków do Wrocław to 90,89 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 55,87 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Wrocław, to 55,87 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Wrocław przez pociąg?
Kraków do Wrocław to 235,52 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Wrocław?
Kraków do Wrocław to średnio 3 godz. i 38 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 51 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Wrocław?
Kraków do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Wrocław?
Kraków do Wrocław ma średnio 14 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Wrocław?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 04:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Wrocław?
Najnowszy pociąg od Kraków do Wrocław odchodzi o 22:06. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 55,87 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Wrocław?
Istnieje średnio 14 z Kraków, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Wrocław przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Wrocław to 2 godz. i 51 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Wrocław przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Wrocław generuje 16.49kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy