Pociąg Łódź - Wrocław ceny od 73,56 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
73,56 zł

Łódź do Wrocław przez pociąg

Podróż z Łódź do Wrocław przez pociąg wynosi 183,74 km i zajmuje 6 godz. i 1 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:45, a ostatnim o 20:33. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Wrocław przez pociąg za jedyne 73,56 zł lub aż 827,70 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 73,56 zł.

Najniższa cena73,56 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 1 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena73,56 zł
Wyzsza cena827,70 zł
Pierwszy wyjazd04:45
Ostatni wyjazd20:33
Dystans183,74 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Wrocław

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Wrocław na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wrocław. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Wrocław?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Wrocław za 73,56 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Wrocław kosztują około 234,76 zł.

Pociągi z Łódź do Wrocław: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Łódź - Wrocław.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Wrocław i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Wrocław zajmie Ci 6 godz. i 1 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 04:45, a ostatni o 20:33'. Podróż pociągiem do Wrocław zabiera średnio 6 godz. i 1 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 godz. i 12 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:45, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 20:33.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Wrocław?

Pociągi do Wrocław odjeżdzają z Łódź ze stacji Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska i przyjeżdźają na stację Wroclaw Gal. Dominikanska,Wrocław Mikołajów,Wrocław, Port Lotniczy,Wroclaw Central Station.

Ile połączeń z Łódź do Wrocław jest każdego dnia?

Dostępnych jest 8 połączeń kolejowych do Wrocław z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Łódź do Wrocław jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Wrocław

Tanie bilety pociąg od Łódź do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 44,14 zł do 75,38 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 41% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Wrocław

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Wrocław można znaleźć już za 67,56 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 86,72 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 132,23 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wrocław

Podróżując pociągiem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Wrocław

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Wrocław.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie POLREGIO, PKP and LOT od Łódź do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Wrocław przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check cross
bicycle Rower check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross

Łódź do Wrocław Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.86kg
Autobus
13.78kg
Lot
36.75kg
Samochód
29.4kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Wrocław? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Wrocław wynoszą 12.86kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Wrocław? Podróżując pociągiem między Łódź a Wrocław, zaoszczędzisz 23.89kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.92kg w porównaniu z autobusem i 16.54kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Wrocław?
Bilet pociąg z Łódź do Wrocław to 234,76 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 73,56 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Wrocław, to 73,56 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Wrocław przez pociąg?
Łódź do Wrocław to 183,74 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Wrocław?
Łódź do Wrocław to średnio 6 godz. i 1 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 12 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Wrocław?
Łódź do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO, PKP and LOT świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Wrocław?
Łódź do Wrocław ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Wrocław?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 04:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Wrocław?
Najnowszy pociąg od Łódź do Wrocław odchodzi o 20:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 73,56 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Wrocław?
Istnieje średnio 4 z Łódź, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Wrocław przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Wrocław to 3 godz. i 12 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Wrocław przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Wrocław generuje 12.86kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy