Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Wrocław
z 8,82 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 39,19 zł
Czas podróży 3 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 06:32
Ostatni odjazd 19:56
Odległość 184 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Wrocław na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Wrocław?

Bilety na pociąg z Łódź do Wrocław kosztują średnio 40,57 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 36,66 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Łódź do Wrocław?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO, oferujący połączenia między Łódź a Wrocław.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
40,47 zł 40 zł Więcej Więcej Więcej 39,19 zł Więcej
20,41 zł 23,81 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Wrocław

O której odjeżdżają pociągi do Wrocław i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Wrocław zabiera średnio 3 h 33 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 h 13 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:58, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 19:56.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Wrocław?

Pociągi do Wrocław mogą odjeżdzać z Lódz Widzew, Lódz Kaliska, Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska i przyjeżdżać na stację Wroclaw Glówny, Wrocław Glowny and Wrocław Główny.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Wrocław z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4.5 połączeń. Zauważ, że trasy 4.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Wrocław na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Wrocław, dostepnych jest 4.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.