Wyszukaj połączenie kolejowe z Kalisz do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 47 min
Połączenia dla każdego dnia 26
Pierwszy odjazd: 05:11
Ostatni odjazd: 22:41
Odległość 143km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kalisz do Toruń

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Kalisz do Toruń: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kalisz - Toruń.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kalisz do Toruń?

Pociągi z Kalisz do Toruń


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kalisz oraz Toruń, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Toruń?

Pociągi do Toruń odjeżdzają z Kalisz ze stacji Kalisz i przyjeżdźają na stację Toruń Kluczyki or Toruń Główny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Toruń z Kalisz?

Dostępnych jest 26 połączeń kolejowych do Toruń z Kalisz. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 26 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Toruń na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Kalisz do Toruń, każdego dnia dostępnych jest 26 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Toruń?

Podróż pociągiem do Toruń zabiera średnio 9 hours and 19 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 4 hours and 27 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:07, a ostatni wyjeżdża z Kalisz o 22:07.