• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Kalisz do Łódź

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Łódź


Porównuj najlepsze ceny biletów z Kalisz do Łódź

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kalisz do Łódź?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Kalisz do Łódź za jedyne 25,29 zł, podczas gdy średnia cena to 49,82 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kalisz do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług POLREGIO and PKP, świadczącego usługi na trasie Kalisz - Łódź.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 27 zł
Czas podróży 1 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd 01:46
Ostatni odjazd 17:08
Odległość 95 km

Cena biletu Kalisz - Łódź dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
27 zł
27 zł
Więcej
Więcej
Więcej
27 zł
Więcej
12,47 zł
13,60 zł
Więcej
Więcej
Więcej
36,28 zł
Więcej
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 43 min
Kalisz Train Station - Łódź - Kaliska
05:42 - 07:25
27 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 37 min
Kalisz Train Station - Łódź - Kaliska
08:10 - 09:47
27 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 36 min
Kalisz Train Station - Łódź - Kaliska
13:09 - 14:45
27 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 41 min
Kalisz Train Station - Łódź - Kaliska
15:23 - 17:04
27 zł
POLREGIO-logo
POLREGIO
Czas podróży: 1 h 35 min
Kalisz Train Station - Łódź - Kaliska
17:08 - 18:43
27 zł

Ile zajmuje podróż z Kalisz do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w min, ale średnio zabiera to 1 h 36 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kalisz - Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Kalisz Train Station, który przyjeżdża na stację Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kalisz oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Kalisz do Łódź jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Kalisz pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Dziennie dostępnych jest 10 połączeń kolejowych na trasie do Łódź z Kalisz.Zauważ, że jest wśród nich 10 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Logo