Wyszukaj połączenie kolejowe z Kalisz do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,76 zł
Czas podróży 1 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd 01:29
Ostatni odjazd 21:02
Odległość 95 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kalisz do Łódź

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kalisz do Łódź?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Kalisz do Łódź za jedyne 26,77 zł, podczas gdy średnia cena to 31,93 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kalisz do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, POLREGIO and PKP, świadczącego usługi na trasie Kalisz - Łódź.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
28,17 zł 28,03 zł 27,89 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
12,47 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kalisz do Łódź

Ile zajmuje podróż z Kalisz do Łódź i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 1 h 40 min, ale średnio zabiera to 1 h 47 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kalisz - Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Kalisz Train Station, który przyjeżdża na stację Łódź - Kaliska, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kalisz oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Kalisz do Łódź jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Kalisz pociągiem, dziennie dostępnych jest 9.5 połączeń. Zauważ, że trasy 9.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Dziennie dostępnych jest 9.5 połączeń kolejowych na trasie do Łódź z Kalisz.Zauważ, że jest wśród nich 9.5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.