Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Radom

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Radom

Szczegóły podróży

Czas podróży 116109 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 48
Pierwszy odjazd: 04:55
Ostatni odjazd: 23:19
Odległość 122km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Radom na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Łódź do Radom: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Łódź - Radom.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Radom?

Cena biletu Łódź - Radom dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
21,38 zł12,83 zł12,83 zł Więcej 25,66 zł Więcej Więcej
25,57 zł30,16 zł30,16 zł Więcej 30,16 zł Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Radom


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Radom?

Pociągi do Radom odjeżdzają z Łódź Kaliska or Łódź Widzew i przyjeżdżają na stację Radom or Radom Południowy.

Ile połączeń z Łódź do Radom jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Radom z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 48 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Radom z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 48 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Radom i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Radom zabiera średnio 60740 hours and 18 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 hours and 19 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:07, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:07.