Pociąg Poznań - Łódź ceny od 57,64 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Poznań do Łódź przez pociąg

Podróż z Poznań do Łódź przez pociąg wynosi 188,32 km i zajmuje 3 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:41, a ostatnim o 17:01. Możliwe jest podróżowanie z Poznań do Łódź przez pociąg za jedyne 57,64 zł lub aż 97,92 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 57,64 zł.

Najniższa cena57,64 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 29 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena57,64 zł
Wyzsza cena97,92 zł
Pierwszy wyjazd05:41
Ostatni wyjazd17:01
Dystans188,32 km
OdjazdPoznań
PrzyjazdŁódź
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Poznań do Łódź

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Łódź na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety na pociąg z Poznań do Łódź?

Bilety na pociąg z Poznań do Łódź kosztują średnio 78,92 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 57,64 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Poznań do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Poznań - Łódź.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Poznań do Łódź?

Dotarcie do Łódź zajmie Ci 3 godz. i 29 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Poznań o 05:41, a ostatni o 17:01'. Średnia długość podróży to 3 godz. i 29 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Łódź w ciągu 2 godz. i 56 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Poznań o 05:41, a ostatni o 17:01.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Poznań do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Poznan,Poznań Starołęka,Poznań–Ławica i przyjeżdżają na stację Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny.

Ile połączeń z Poznań do Łódź jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Łódź z Poznań? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Poznań do Łódź, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Poznań do Łódź

Tanie bilety pociąg od Poznań do Łódź
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Poznań do Łódź.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Poznań do Łódź, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Poznań do Łódź.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Poznań do Łódź

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 44,23 zł do 110,77 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 60% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Poznań do Łódź

Najtańsze bilety kolejowe Poznań - Łódź można znaleźć już za 62,53 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 70,20 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 73,98 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Łódź

Podróżując pociągiem do Łódź, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Poznań do Łódź
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Poznań do Łódź przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Poznań do Łódź Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
13.18kg
Autobus
14.12kg
Lot
37.66kg
Samochód
30.13kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Poznań do Łódź? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Poznań a Łódź wynoszą 13.18kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Poznań a Łódź? Podróżując pociągiem między Poznań a Łódź, zaoszczędzisz 24.48kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.94kg w porównaniu z autobusem i 16.95kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Poznań do Łódź?
Bilet pociąg z Poznań do Łódź to 78,92 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 57,64 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Łódź?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Poznań do Łódź, to 57,64 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Poznań a Łódź przez pociąg?
Poznań do Łódź to 188,32 km.
Jak długo trwa pociąg między Poznań a Łódź?
Poznań do Łódź to średnio 3 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 56 min.
Jakie firmy działają od Poznań do Łódź?
Poznań do Łódź jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Poznań na Łódź?
Poznań do Łódź ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Poznań do Łódź?
Najwcześniejszy pociąg od Poznań do Łódź rozpoczyna się pod adresem 05:41. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Poznań do Łódź?
Najnowszy pociąg od Poznań do Łódź odchodzi o 17:01. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Poznań do Łódź?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 57,64 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Poznań do Łódź?
Istnieje średnio 6 z Poznań, aby przejść do Łódź.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Poznań a Łódź przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Poznań a Łódź to 2 godz. i 56 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Poznań do Łódź?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Poznań a Łódź.
Jakie są emisje CO2 dla Poznań do Łódź przez pociąg?
Podróż pociąg z Poznań do Łódź generuje 13.18kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Poznań

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Poznań

Trasy międzynarodowe z Poznań i okolic

Inne miejsca docelowe z Poznań

Główne połączenia kolejowe do Łódź

Powiązane trasy

Inne popularne trasy