Pociąg Poznań - Warszawa ceny od 55,87 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Poznań do Warszawa przez pociąg

Podróż z Poznań do Warszawa przez pociąg wynosi 278,42 km i zajmuje 3 godz. i 44 min. Dziennie odbywa się 11 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:40, a ostatnim o 18:53. Możliwe jest podróżowanie z Poznań do Warszawa przez pociąg za jedyne 55,87 zł lub aż 343,38 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 55,87 zł.

Najniższa cena55,87 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 44 min
Połączenie dziennie11
Najniższa cena55,87 zł
Wyzsza cena343,38 zł
Pierwszy wyjazd02:40
Ostatni wyjazd18:53
Dystans278,42 km
OdjazdPoznań
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Poznań do Warszawa

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Poznań do Warszawa

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Poznań do Warszawa w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Poznań do Warszawa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Poznań do Warszawa za 55,87 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Warszawa kosztują około 144,06 zł.

Pociągi z Poznań do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Poznań - Warszawa.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Przejazd między Poznań a Warszawa zajmuje 3 godz. i 44 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 02:40, a ostatni o 18:53. Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 02:40, a ostatni o 18:53. Podróż trwa średnio 3 godz. i 44 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w ciagu 2 godz. i 22 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Poznan,Poznań Starołęka,Poznań–Ławica, który przyjeżdża na stację Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni.

Ile połączeń z Poznań do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 11 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Warszawa z Poznań? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Poznań do Warszawa, dostepnych jest 11 połączeń. Zauważ, że wszystkie 11 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Poznań do Warszawa

Tanie bilety pociąg od Poznań do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Poznań do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Poznań do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Poznań do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Poznań do Warszawa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 55,55 zł do 232,29 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 76% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Poznań do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Poznań - Warszawa można znaleźć już za 79,62 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 88,27 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 102,29 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Poznań do Warszawa

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Poznań do Warszawa.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Poznań do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Poznań do Warszawa przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Poznań do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.49kg
Autobus
20.88kg
Lot
55.68kg
Samochód
44.55kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Poznań do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Poznań a Warszawa wynoszą 19.49kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Poznań a Warszawa? Podróżując pociągiem między Poznań a Warszawa, zaoszczędzisz 36.19kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.39kg w porównaniu z autobusem i 25.06kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Poznań do Warszawa?
Bilet pociąg z Poznań do Warszawa to 144,06 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 55,87 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Poznań do Warszawa, to 55,87 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Poznań a Warszawa przez pociąg?
Poznań do Warszawa to 278,42 km.
Jak długo trwa pociąg między Poznań a Warszawa?
Poznań do Warszawa to średnio 3 godz. i 44 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 22 min.
Jakie firmy działają od Poznań do Warszawa?
Poznań do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Poznań na Warszawa?
Poznań do Warszawa ma średnio 11 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Poznań do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Poznań do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 02:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Poznań do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Poznań do Warszawa odchodzi o 18:53. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Poznań do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 55,87 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Poznań do Warszawa?
Istnieje średnio 11 z Poznań, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Poznań a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Poznań a Warszawa to 2 godz. i 22 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Poznań do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Poznań a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Poznań do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Poznań do Warszawa generuje 19.49kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Poznań

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Poznań

Trasy międzynarodowe z Poznań i okolic

Inne miejsca docelowe z Poznań

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy