Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 20735 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 127
Pierwszy odjazd: 01:51
Ostatni odjazd: 21:49
Odległość 278km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Poznań do Warszawa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Poznań do Warszawa?

Aby dostać się do Warszawa pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Poznań do Warszawa?

Cena biletu Poznań - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł43 zł32 zł32 zł43 zł34 zł34 zł
179 zł122 zł130 zł111 zł Więcej Więcej 123 zł
Więcej 20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 21 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Warszawa


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Poznań oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Poznań do Warszawa?

Pociąg z Poznań odjeżdża ze stacji Poznań Wschód, Poznań Garbary or Poznań Główny i przyjeżdża na stację Warszawa Ochota, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia or Warszawa Centralna.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Poznań: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 58 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 58 połączeń kolejowych z Poznań do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 33 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Poznań do Warszawa?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 6 hours and 2 minutes, ale średnio zabiera to 10 hours and 20 minutes.