Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Międzyzdroje

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 24
Pierwszy odjazd: 02:45
Ostatni odjazd: 23:23
Odległość 237km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Międzyzdroje

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Poznań do Międzyzdroje w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Poznań do Międzyzdroje?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Poznań - Międzyzdroje.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Międzyzdroje?

Cena biletu Poznań - Międzyzdroje dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej 40 zł Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Międzyzdroje


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Podróż między Poznań oraz Międzyzdroje jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Poznań do Międzyzdroje?

Możesz pojechać pociągiem do Międzyzdroje z Poznań Garbary, Poznań Wschód or Poznań Główny, który przyjeżdża na stację Międzyzdroje.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Międzyzdroje z Poznań: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 13 połączeń kolejowych do Międzyzdroje z Poznań. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 13 połączeń kolejowych z Poznań do Międzyzdroje. Zauważ, że wśród nich jest 11 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Międzyzdroje?

Podróż pociągiem do Międzyzdroje zabiera średnio 5 hours and 6 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 4 hours and 44 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:02, a ostatni wyjeżdża z Poznań o 10:02.