Wyszukaj połączenie kolejowe z Tarnów do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 17 min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 00:11
Ostatni odjazd: 21:46
Odległość 161km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Tarnów do Zabrze na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Tarnów do Zabrze w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Tarnów do Zabrze?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Tarnów - Zabrze.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Tarnów do Zabrze?

Pociągi z Tarnów do Zabrze


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Tarnów do Zabrze?

Pociągi do Zabrze odjeżdzają z Tarnów Mościce or Tarnów i przyjeżdżają na stację Zabrze.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zabrze z Tarnów?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Tarnów pociągiem, dziennie dostępnych jest 18 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 18 połączeń kolejowych z Tarnów do Zabrze. Zauważ, że wśród nich jest 16 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Zabrze?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zabrze w 3 hours and 52 minutes, ale średnio zabiera to 5 hours and 25 minutes.